Příspěvky uživatele - 141.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 17.2.2017
Tiež ju vysievam prvý rok, ale chvália ju,  tak uvidím.Tento rok skúšam veľa druhov, ktoré som doteraz nepestovala pre porovnanie chuti a skorej rodivosti, príp odolnosti. Z asi 62 druhov, ktorých semená mám, budem tento rok testovať asi 40... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.2.2017
Pani Jana, ktoré z tých podlhovastých netrpia toľko hnilobou špičiek z nedostatku vápnika ako San Marzano a dobre chutia?
Rajčata 2017, 17.2.2017
Pane Vladimíre, ako sa majú k svetu vaše rajčinky z pokusného decembrového výsevu? Riadite sa pri pestovaní aj lunárnym kalendárom? Aký je váš názor na Lignohumát a jeho vplyv na rozvoj koreňovej sústavy?
Rajčata 2017, 17.2.2017
Pani Hana, chcela som sa ešte spýtať, kde nakupujete semná Cristal ja so vlani objednávala od AEV, inde som nenašla, uvidíme či budú F1, minulé roky som si vždy od pestovateľov z južného Slovenska kúpila ešte v apríli zo 2 priesady a namnožika... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.2.2017 Obsahuje fotku
Dúfam, že sa diskusia znovu rozbehne, máme tu zase inverziu, mala som už za oknami tento týždeň okolo 250 kusov sadeničiek, tak som asi tretinu porozdávala priateľom, niečo rozdám neskôr, nech sa starajú-väčšinou majú tiež sklenníky. Vysadené mám :... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 16.2.2017 Obsahuje fotku
Z výsevov v januári a začiatkom februára mám asi 25 odrôd a začiatkom marca budem ešte vysievať asi 18 ďalších druhov. Tak som zvedavá, ako to tento rok zvládne moja záhrada. pridávam foto z dnešného 2 hod. otužovania na vonkajšom južnom okne- no iba... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika