Příspěvky uživatele - 243.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mouchy doma ve velkem, 21.8.2018
já v součastnosti ten samý problém! jak to dopadlo u vás?
Pila hecht, 5.6.2018
Proto nedoporučuji (a sám to nedělám) nechávat benzín ve dvoutaktu déle než 14 dnů. Raději úplně vyjet nebo vylít a startováním karbec "vysušit". Pak nejsou potíže s ucpaným či jinak zničeným karburátorem. Provozuji to takto na všech dvou i... celý příspěvek >
Rozvody motora SV alebo OHC, 2.5.2018
Netušil jsem, že děláte údržbáře u nás ve firmě, když víte, že se nastartovat dá. Prostě nedá - stačilo však po čtvrthodině marného boje vypustit starý benzín, nalít nový a hned to chytlo. Spotřeba off topic není nikdy - co vy můžete vědět, kolik... celý příspěvek >
Teplá sekačka nejde nastartovat, 2.5.2018
Pokuste se ji nastartovat se sytičem, případně nacepujte dudlíkem. Pokud chytne, tak máte špatný benzín.
Nejchutnější rajčata, 5.1.2018
Tigerella - chutově nevýrazné,
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 12.9.2017
Já používám po své 300C (ten sám problém) aku strunový vyžívač. Je to v akci za 1500,- koupený "šmejd" CMI z OBI a kupodivu se jim tento strojek povedl. Li-ion články jsou orig. SAMSUNG a baterie i stroj drží už 3 sezóny bez zaváhání. Pokaždé... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 31.8.2017
Pokud vezmu za příklad mé sekačky: Brill, AL-KO a CMI se seřizují na dotek nožů, tedy kontaktně. Gardena 300C se seřizuje s vůlí za pomocí vymezovacího plíšku, tedy bezkontaktně. A význam to opravdu má, protože nekontaktně seřízené... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 6.8.2017
Já bych se zase vykašlal na Vari a šel do něčeho lepšího, co bude sloužit o dalších pár let víc a bude to jen o pár tisícovek dražší... To však není tazatelův požadavek. V dané cenové relaci jsem přesvědčen o výhodnosti Hechta 5484 SX. Asi ho... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 4.8.2017
Za mě HECHT 5484 SX. Mám jej primárně na pozemek 2400 m2, sečená plocha 1600 m2. 30% sběr, 70% mulčování Původně jsem také uvažoval nad 3-kolkou, ale ani dnes, kdy je pozemek osázený a musím se vyhýbat záhonům, keřům a stromům mi to... celý příspěvek >
Jakou strunovou hlavu, 30.7.2017
Na svém levném čínském křovinořezu mám ještě levnější strunovou hlavu, která vadně odvíjí. Zasekává se a moc žere strunu. Chci koupit nějakou osvědčenou náhradu, ideálně s navíjením bez rozdělání. Doporučíte nějakou slušnou funkční hlavu tak do 4... celý příspěvek >
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 30.7.2017
Ano. Jedině laborování je cesta. Včera jsem to zkoušel. Když jsem pod plným plynem ubral bohatost, ale tak, aby motor podle sluchu točil max., tak pod zatížením ztrácel sílu. Zajímavé bylo, že vůně spalin se poměrně dost měnila dle... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 26.7.2017
A pak ještě vyčistit nebo dát nový filtr. Asi bude pěkně znečistěný.
Zadretý motor kosačky Guede, 23.7.2017
Docela by mě zajímalo, jak se Vám povedlo motor přetížit tak, aby se zadřel. Měl jsem za to, že motor v sekačce, pokud je normálně chlazen a je v něm olej, zadřít nejde. Přece dřív chcípne nedostatkem výkonu, než aby se zadřel. Já používám hecht... celý příspěvek >
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 15.7.2017
No, pionýrem jsem moc dlouho nebyl, ale jsou to zajímavé vzpomínky. Co konkrétně byste doporučil na motoru seřídit?
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 15.7.2017
Foto by nebylo?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika