Příspěvky uživatele - 155.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 14.7.2018
Na tohle odpověď znám a je vcelku jednoduchá znojemské okurky od Hamé nejsou znojemské okurky co se vyráběli ve Znojmě, protože Znojemská Fruta byla vytunelována a Hamé koupila pouze značku "Znojemská okurka" ale už né recept na ně, ten si ponechali... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 2.1.2018
Měla bych zde na rajčatáře dotaz, zároveň se omlouvám že to dávám jako reakci na váš příspěvěk, ale nějak nevím jak to dát sem samostatně. Nezkoušeli jste někdo někdy objednávat rajčata z Aliexpressu? pokud ano jaké s tím máte zkušenosti? Děkuji... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 1.2.2017
Nemáte někdo zkušenost s rajčaty Hellfrucht, Orfeus, Adonis, Harzfeuer? Katka
Rajčata 2016, 31.1.2017
Třeba si to někdy přečtete... já měla Swett Aperitif loni (2016) a je naprosto vinikající, jako žluté goldkrone K.
Rajčata 2017, 30.1.2017
Rajče Gallant F1 bude jako dárek pro předplatitele v časopisu Zahradkář v únoru.
Husqvarna 40, 2.12.2014
Dobrý den přeji, náhodou jsem se dostal k této diskusi a potřeboval bych radu. Mám tuto pilu. Když ji po roce vezmu do ruky, tak se mi ji podaří po několika pokusech se sytičem nahodit a pak jede. Po zahřátí a zhasnutí bez problémů chytá na jedno... celý příspěvek >
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 7.6.2014
Jak daleko nebo spíš jak blízko od sebe se mohou dát jahody pěstované na netkané textilii?? Děkuji. Kateřina
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika