Husqvarna 40



host - 155.195 (?)
2.12.2014 16:44

Dobrý den přeji, náhodou jsem se dostal k této diskusi a potřeboval bych radu. Mám tuto pilu. Když ji po roce vezmu do ruky, tak se mi ji podaří po několika pokusech se sytičem nahodit a pak jede. Po zahřátí a zhasnutí bez problémů chytá na jedno škubnutí. Ale jak ji nechám vychladnout, je problém, nechce naskočit ani když kombinuji způsob bez sytiče, se sytičem. Někdy naskočí, ale to už jsem od startování zchvácen. Stoprocentně pomůže stříknout otvorem pro svíčku trochu benzínu a jede na první škubnutí zase jak má. Jenže to znamená sundávat kryt válce, prostě je to nekomfortní. Dělá to na mě dojem, jako by chyběla ta směs, jinak si to nedovedu vysvětlit. Mám ji tak 20 roků, nevím přesně, možná víc ale nemá moc natočeno. Co si tak pamatuji tak jsem vypotřeboval 2-3l oleje do benzinu.Mažu 1:50 olej Husqvarna. Tedy jsem spotřeboval celkem 100-150litru benzinu. Kdyby někdo poradil co s tím, byl bych rád. Je mi 70 roků a casnovat se se startovací šňůrou mě docela vyčerpává.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 9.229 (?), 19.12.2013 23:25

zapalování za tepla nepálí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.72 (?), 7.1.2014 15:58

zapalování pálí i za tepla! Dnes jsem to znovu 2 krát profoukl pumpou, pila naskočila na první zatáhnutí, asi po půl minutě chcípla a dál nejde nastartovat!!! nevím!!! Všechno jsem udělal dva i třikrát úplně poctivě!!! Nový benzin, olej,čistič palivové soustavy, nový palivový filtr, hadička k němu, nová sada těsnění vč. membrány do karbecu-hnus!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.146 (?), 1.7.2014 12:02

Dobrý den

 Tušíte někdo jak rozeznat Husqvarnu 40 od 45ky? Dostala se mi do ruky starší pila která má černý kryt válce s potiskem HQ 40, kdežto na startéru je nápis HQ 45. Docela rád bych věděl co vlastně mám...

Předem díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.63 (?), 2.7.2014 7:44

Zdravím, odšroubujte tlumič výfuku a výfukovým kanálem změřte průměr válce, 40ka má průměr 40mm, 45ka má průměr 42mm. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.195 (?), 2.12.2014 16:44

Dobrý den přeji, náhodou jsem se dostal k této diskusi a potřeboval bych radu. Mám tuto pilu. Když ji po roce vezmu do ruky, tak se mi ji podaří po několika pokusech se sytičem nahodit a pak jede. Po zahřátí a zhasnutí bez problémů chytá na jedno škubnutí. Ale jak ji nechám vychladnout, je problém, nechce naskočit ani když kombinuji způsob bez sytiče, se sytičem. Někdy naskočí, ale to už jsem od startování zchvácen. Stoprocentně pomůže stříknout otvorem pro svíčku trochu benzínu a jede na první škubnutí zase jak má. Jenže to znamená sundávat kryt válce, prostě je to nekomfortní. Dělá to na mě dojem, jako by chyběla ta směs, jinak si to nedovedu vysvětlit. Mám ji tak 20 roků, nevím přesně, možná víc ale nemá moc natočeno. Co si tak pamatuji tak jsem vypotřeboval 2-3l oleje do benzinu.Mažu 1:50 olej Husqvarna. Tedy jsem spotřeboval celkem 100-150litru benzinu. Kdyby někdo poradil co s tím, byl bych rád. Je mi 70 roků a casnovat se se startovací šňůrou mě docela vyčerpává.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika