Příspěvky uživatele - 227.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palenie z exotickeho ovocia, 26.1.2017 Obsahuje fotku
Pane Šlosare, jistě víte že převod takových jednotek je dost ošidná věc. Ne moc přesná, ale i tak prakticky použitelná. Tak jsem přemýšlel proč jsme došli k rozdílné hustotě? * Ve stupnici Oe se obsah necukrů zahrnuje empiricky, na základě... celý příspěvek >
Palenie z exotickeho ovocia, 25.1.2017
20°Bx odpovídá 18,3°NM, 85°Oe, 17°KMW,  11,1Bé, 20°Bg, 20°P nebo hustotě 1,083g/cm3. * Co se týká kůry citrusového ovoce používá se jen vrchní část bez vnitřní bílé části - albeda. Ta je jen hořká a nositelem žádného aromatu není. Jak... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 24.1.2017
Strýmce, kterou jsem všude možně pomlouval bych se asi měl, po čtení tady poslední dobou, omluvit. (Já ji zdědil, velký strom od severu, jinak úplně zastíněná byla, a přesto bez chorob, škůdců a velmi úrodná a trvanlivá. A jak jsem ji skácel, tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika