Příspěvky uživatele - 234.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená renglóda a Ontário, 28.1.2024
Zelená ringlota je v chuti velmi dobrá ale problém je praskanie plodov.
Orangered, 22.1.2022
S Oulinskou ringlotou súhlasím, President ani Jojo nemám. Jojo má sused a nie je s ním ani trochu spokojný. Myslíte že fungicídna ochrana na plody je prospešná na ludské telo? Sused má tiež Toptaste a s ním je spokojný čo sa týka moníliovej hniloby... celý příspěvek >
Čačanská Rodná, 29.12.2018
El Edgar: Do okienka "Vyhledávání" si zadajte výraz "Čačanská". Objaví sa vám zoznam vláken, úplne dolu kliknite na "Další diskuze". Následne sa Vám objaví ďalšia stránka s vláknami, úplne dolu sa objaví "Další témata" a tam si kliknite na č.2. Z... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 29.12.2018 Obsahuje fotku
Od posledného bielenia kmeňov ktoré som robil uplynuli 2 roky (foto). Asi sa do toho zajtra tiež pustím - ak to počasie dovolí. Benefity tu už boli prediskutované. Nie je to ale úkon ktorý by bol vyslovene nevyhnutný. Rubinola má však naozaj sklon k... celý příspěvek >
Parména šarlatová, 23.8.2018
K.H.: Nádhera. NÁD-HE-RA! Vždy keď vidím takúto prekrásnu starú odrodu, tak ľutujem že záhrada nie je nafukovacia. Je škoda, že šľachtitelia tieto staré odrody ignorujú a točia dokola tých svojich pár komerčákov. Len si predstavte, že by sa podarilo... celý příspěvek >
Vzdálenosti výsadby podnoží A2 a MM106?, 29.3.2018
Čo sa týka odrôd, tak bujný rast môžete očakávať pri Florine, Rubinole a Rajke, slabší pri J.G., Šampione a Gale M. Vzhľadom na podpníky ktoré Ste zvolili by som dal vzdialenosť stromov pri výsadbe najmenej 6 metrov. Pojem "štvrťkmeň" definuje v... celý příspěvek >
Aké odrody jabloní?, 9.2.2018
Take se pripojuji s prosbou    jake svestky na chut a hlavne na paleni predem dekuji Akú máte pestovateľskú polohu a nadmorskú výšku?
Dicolor, 26.12.2017
Mittwoch: U mňa Dicolor tento rok vydržala v pivnici až do Vianoc. Plody sú už ale na hranici svojej životnosti (foto), stále však konzumne celkom slušnej kvality. Výhodou Dikolorky je, že svoj štandard (vysoký čo sa týka výzoru, šťavnatosti a... celý příspěvek >
Barbara - praská, 21.7.2017
Ako je to s praskaním plodov u Vehardy? Tiež praskajú?    
Prebierka plodov, 4.7.2017 Obsahuje fotku
Rastú. Na fotkách zopár kandidátov-chuťoviek spomedzi jabĺk (ak nepríde krupobitie, tento rok to totiž všetko vyzerá príliš ideálne, vtedy sa to zvyčajne pos..ie). IH
Co je to za jehličnan?, 21.6.2017 Obsahuje fotku
Petr: Odolnejším exotom je práve ten Blahočet čilský (Araucaria araucana). Moja araukária (viď foto) zvládla túto zimu mrazy pod -20°C. Bez ochrany, tou jedinou je poloha z južnej strany domu (je chránená pred severným vetrom). Fascinujúca rastlina,... celý příspěvek >
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 8.4.2017
Myslím že na tom veľmi nezáleží. Vhodné je aby bola chránená pred vetrom, a tiež potrebuje dostatok vlahy. Ja mám černice (ostružiny) tesne pri múre z juhovýchodnej strany, chránené pred severozápadným vetrom. Kamenný múr je tiež akýmsi akumulátorom... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017
Pre zakladateľa vlákna: So starostlivosťou o stromy to nemusíte preháňať, nejednému snaživcovi už pošli na hyperstarostlivosť. Strom je životaschopný organizmus. Sú bazálne veci, ktoré musíte splniť. V prvom rade je to závlaha, ak bude sucho tak... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 22.1.2017
Nechcem chytať za slovíčka, ale Linda a Elstar príbuzensky nesúvisia. Linda je rodičom napr. Ligolu. IH
Staré odrůdy, 22.1.2017
Dr.Vysloužil: Nostalgiu bokom, ale faktom je že dejiny spláchnu zrejme aj odrody ktoré by mohli byť aj dnes zaujímavé, trebárs z hľadiska šľachtenia (kde je ing.Fidla nech ma podporí??? 😉). Ale asi je to koleso dejín spravodlivé, keďže... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika