Příspěvky uživatele - 39.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloní česnek, 21.1.2017
Vím, že to není česnek, ale jen názvem. Děkuji velice za tip na Hornbach.
Sloní česnek, 20.1.2017
Dobrý den, má někdo zkušenost s pěstováním  "sloního česneku "? Můžete poradit, kde sehnat sadbu sloního česneku nebo samotný vypěstovaný "sloní česnek"?   Děkuji všem za tipy.
Mountfield TDL 484 TR B, 10.6.2008
Po výměně membrány, vyčištění karburátoru a seřízení otáček, sekačka funguje k plné spokojenosti
Mountfield TDL 484 TR B, 2.6.2008
Postupně jsem reagoval na jednotlivá doporučení a výsledek se nedostavil. Navštívil jsem dva servisy, zatím jen dotazem. V jednom mi řekli, že odešel motor, že si mám koupit novou sekačku. V druhém to bylo zajímavější - závada byla popsána jako vadná... celý příspěvek >
Mountfield TDL 484 TR B, 31.5.2008
Motor kouří, prská, má nepravidelný chod, nižší otáčky, svíčka je černá. Když otáčky  zvednu, tak je velká spotřeba, ale výše uvedené problémy stejně nezmizí. Vypadá to jako bohatá směs. Nebo snad svíčka?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika