Příspěvky uživatele - 193.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 10.1.2017
To video jste tu šoupnul vy. Pár souškových klacíků na korbě nedokazuje prakticky nic, když to tam svištělo bez závaží a dokonce s dalším jiným nedostatkem. Jde o způsob řízení. Tam jsme viděli, že řidič používá k řízení obě ruce, ale ještě jsme... celý příspěvek >
Co to mám na palicích česneku?, 29.7.2015
Foto, by nebylo?
Čím sekat 2ha louky, 29.7.2015
I louku je nutné hnojit, aby z ní něco bylo. Je nutné ji také opečovávat, ale hobby mechanizací na tak velké ploše to nejde.
Fazole nemaji lusky, 29.7.2015
Nedostatek opylovačů!
Čo to može byť?, 29.7.2015
Prosím o vysvětlení, jak může několik rostlin kukuřice zbědovat broskvoň.
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 25.6.2015
Co jste tím chtěl říct? Mám jen stroje od Vari a jejich doporučené kombinace. Tak to je dobře, že i krmivář chce tvrdit, že co opustí Libice, jsou věci horší šunek. A konečně dořekněte co jste nakousl a nedořekl.
Drtič větví Vares Shark, 11.11.2014
Sekačky a travní traktory jsou vybaveny průhlednými vaky, nebo koši, na nasečnou trávu??, a nezapomeňte seřizovat.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 23.11.2013
Zřejmě podle hesla - podle sebe, soudím tebe!!
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Starou od nové poznáte. Je zde také vidět jak bylo kosiště staré kosy seříznuto.
Dolmar MS-335.4 U, 22.8.2013
Díky za označení toho oleje. Co se skladování týče, skladuji také naležato, celoročně. Na zimu je to prý nezbytnost. Kámoš má uřvanou kosu Stihl, lehoučkou, zahlou (zajímavá ergonomie), trochu nevýkonou (mnohdy musí sekat jen jedním směrem) - tu má... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 22.8.2013
Dolmar MS-335.4 U mám třetím rokem. První rok jsem sekal zhruba tak jednou měsíčně, tedy asi tak 7x do roka. Druhý asi tak 5x do roka, letos budu sekat po čtvrté celkově zřejmě také 5x do roka. Sekaná plocha je malá, asi 500 m2, sekám trávu, jen... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika