Příspěvky uživatele - 105.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.3.2015
PP Vy se poučit nedáte, zmínil jsem u výbrusu GXV, GSV a XP 200. Zase nečtete pozorně. GCV jste si přidal nepozorností.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.3.2015
Pánové... GXV a GSV lze generálkovat výbrusem, neboť mají litinové vložky válce. Výbrus po 20 a více letech je investice nejen do pístní sady. Musíme počítat s tím, že motor má celkově opotřebovaných dílů víc a nevyplatí se po krátké době měnit další... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Představujete si hlavně Vy. Prodavač jim snadno rozuměl. Proč sem zase taháte 15W30, chcete jej dávat do motoru?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
15W40 nemá vlastnosti 5W40 viz popis a právě zmíněné omezení v lehkoběžnosti a odolnosti při delších výměnách. A ten pokus si vyzkoušejte.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Proto jsem přešel na 5W40 plnou syntetiku. Popis je převzatý z oleje aditiva.cz Minerální oleje Standardně se motorové oleje vyrábějí z minerálních olejů. Tyto oleje jsou ale díky stoupajícím požadavkům, jako jsou prodloužené intervaly výměny... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Pro PP nečtete pozorně a z toho vytvoříte spoustu slámy. Zmínil jsem 5W40 za cenu, která je téměř stejná s 5W40. Chcete tvrdit, že 15W40 je srovnatelně tekutý s 5W40. Až se někdy k oběma olejům dostanete, porovnejte si. Úspora a všechno ostatní je... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Mohli byste označit co je ironie, vlastně co není ironie, zbyde toho velmi málo. Ironie a spekulace o plnohodnotném srovnání motorů Honda, které jsou na trhu od 90. let s prominutím jen čínským motorem XP 200, vlastně vyzkoušeným jen prodejcem, ... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
V popisu oleje např. Castrol 15W40 je celoroční minerální olej... V popisu oleje 5W40 je plně syntetický... Proč nedají do popisu15W40 něco o syntetice, jen by zvýšili prodejnost v nízké ceně? V servisu mechanik vysvětlil výměnu oleje v našem autě 0W... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Do motorů dávám posledních 7 let plnou syntetiku, která zlevnila na 100 Kč / litr, po dříve doporučovaném Super Mogulu. Přechod na plnou syntetiku po minerálním oleji není vhodný, proto jsem mj zlepšoval olej do 4T, abych eliminoval změnu plná... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
V obou případech je počítáno s průměrnou spotřebou, která zahrnuje různou zátěž a různé otáčky. Rozdíl je zřejmý také ze specifické spotřeby 2T a 4T 600 gr a 340 gr / kWh, tento rozdíl je daný konstrukcí motorů.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Napsal jsem víc, to vylučuje chytat se toho, co se hodí. Jiné levné díly jsou tedy srovnatelné a na XP 200 se vzhledem k nižší pořizovací ceně stejně tak nemusí vyplatit GO. Pořád je to úroveň spekulace proti Hondě, u které je stav životnosti... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Vybral jste velice špatný příklad a takto vznikají pomluvy i Hondy. Zřejmě jste ovlivněn nějakým proudem přejatých informací. Když bude mít motor rozvody, jako Tecumseh, tak to nebude kopie Hondy, neboť Honda vyrábí motory s rozvody OHV a OHC.... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 23.3.2015
Ničí, když se nedostane do plynulého záběru a déle prokluzuje. Když si spojku ničí jiní, tak nemusíte Vy.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.3.2015
Těch 200 otáček Vás nevytrhne. Důležité jsou parametry 2T a 4T a ty hovoří pro 4T. Zvyk míchání oleje do benzínu se dá odnaučit a potom jen chválíte jak motor startuje, nekouří, nežere, jede tišeji.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.3.2015
Za téměř 20 let intenzívního provozu 4 T se několikrát seřizovaly ventily a 1 měnila spojka. Servisáka jsem dovezl ke stroji, nemusel jsem stroj vozit do servisu. Za mě jedině 4 T.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika