Příspěvky uživatele - 6.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Guzmánie - kdy oddělit odrůstajíci odnožky?, 20.1.2018
Prosím o radu, dnes jsem se dívala na svou Guzmanii, středová růžice už oschla, skoro, jakoby hnila, ale sazenička byla malá, zdaleka nedosáhla poloviny mateční rostliny. Když jsem si rostlinu prohlížela z blízka, abych zjistila, jestli má sazenice... celý příspěvek >
Neznáma z Kanárských ostrovu, 6.11.2017
Koukala jsem na obrázky toho, co jste napsali, obojí vypadá velmi podobně, akorát škoda, že jsem to neviděla v květu, mona bych to lépe přiřadila.
Neznáma z Kanárských ostrovu, 6.11.2017 Obsahuje fotku
Ještě jedna
Neznáma z Kanárských ostrovu, 6.11.2017 Obsahuje fotku
Zdravím vás a prosím o pomoc při určení keře/stromku. Přivezla jsem si letos z dovolené semínka a zkusila vysit no a ono se to chytlo. Semínko bylo jak z melounu s oranžovou stopkou, byl to takový keřostrom a ta semena byly jakoby v otevřeném... celý příspěvek >
Juka, 13.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, mužů tuto juku seříznout, aby se rozkošatila? Dle mého je nevzhledna, koupila jsem ji ve vyprodeji.
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 6.1.2017
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, jekou trvalku bych mohla vysadit do své zahrady. jedná se o zadní část, ve které jsou ovocné stromy, V podstatě je před nimi travnatá plocha a ta se na jaře bude oddělovat plotem, protože mezi ovocnými stromy... celý příspěvek >
Lilie, 19.8.2016
Děkuji, no teď abych zase šetřila, protože tam mají taky krásné rostliny. Už delší dobu si brousím zuby na ostrožku, ale jednou jsem se odhodlala, koupila ji v Baumaxu a ta mi do týdne odešla a ze semínek mi taky nevzešla- tak mám z toho teď... celý příspěvek >
Rebarbora - choroba, 10.8.2016
Prosím o pomoc- loni jsem zasadila rebarboru vedle rybízu. Ten už loni byl nějaký divný, prostě odplodil, ale ještě v červnu a červenci opadly všechny listy. Dříve jsem to nějak nesledovala, ale letos se to asi dostalo i na rebarboru, protože jí na... celý příspěvek >
Lilie, 9.8.2016
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, je ten obchodLUKON GLADS dobrý? Po této diskuzi jsem se tam koukla a hned jsem okouzlená spoustou krásných květů vložila asi 5 druhů lílií do košíku. Než to objednám, chci se zeptat na Vaše zkušenosti. Popř.... celý příspěvek >
Dolomitický vápenec KVK - aplikace, 14.4.2016
Děkuji, já se bála, že se ještě to vápno nestihne rozpustit a že ho tou vertikutací zase vyhrabu. Dneska prší, tak by se rozpustit mohlo. Trávník je v dobré kondici, jen je tam mech. Loni mi pomohla ta vertikutace i vápno, tak jsem to letos chtěla... celý příspěvek >
Dolomitický vápenec KVK - aplikace, 13.4.2016
Zdravím, můžete mi prosím poradit? Včera jsem chtěla vertikutovat a vyvápnit, ale jelikož byl vertikutátor rozbitý, tak jsem jen vyvápnila trávu. Bohužel času je málo a tak jsem to chtěla udělat včera. Mohu třeba za 14 dní provést tu vertikutaci? Do... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika