Příspěvky uživatele - 234.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat, 22.7.2019 Obsahuje fotku
Bejbino
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat, 22.7.2019
U mna to maju Startky ktore su pri stopke aj preliacene, Bejbina hned vedla su pekne okruhle a cele cervene
Muchomurka ruzovka - masak, 8.5.2019
Ja tiez ich mam rad a najlepsie je, ze ich nikto nezbiera, to iste plavky zelenkaste
Toptaste, 6.10.2018
Jiří 1968, na akých podnožách ste mal a ešte máte Toptaste?
Nejranější odrůdy slivoní, 8.9.2018
Priživím sa na téme. Mám 25 Toptastov ktoré slabo každý rok rodia. Iné slivky na okolí nie sú. Kvitne Katinka vtedy kedy aj Toptaste?
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018
97.110: Je to obyčajná pivnica priamo pod domom, strop je asi 75cm nad úrovňou terénu, 1 malé okno + ďalší otvor na vetranie. Presné hodnoty teplôt a vlhkosti Vám neviem povedať, nemeriam ich. Teplota závisí od teploty vonku, neklesá ale pod nulu.... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018 Obsahuje fotku
Zimné jablká - januárový "nákuk" do pivnice. Na fotkách je postupne 12 odrôd. Vizuálne sú všetky celkom pohľadné, len niektoré Jonagoredy začínajú mať trochu zvädnutú šupku a viaceré Jonathany majú škvrnitosť typickú pre túto odrodu. Výzorom je... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 10.12.2017 Obsahuje fotku
Máme tu takmer polovicu decembra, tak som sa rozhodol degustačne porovnať 2 odrody jabĺk, ktorým kyselinky rozhodne nechýbajú - Karneval a Topaz (foto 1: K.vľavo, T.vpravo). Dovolím si uviesť svoj popis (aj keď v poslednej dobe je tu veľa prínosných... celý příspěvek >
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 14.9.2017 Obsahuje fotku
K č.4: Bohemia by mala mať tú červenú kryciu farbu viac "rozmytú", a u mňa má aj iný odtieň červenej (foto). Ako Bohemia mi to nepripadá, ale aká odroda to je - neviem. IH
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 8.9.2017
...a ešte hrušky. IH
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 8.9.2017
Tak sa teda priznám: u nás je to najlepší rok za posledné 2 dekády. Zimné mrazy a jarné mrazíky nič nepoškodili, úroda je bohatá a plody sú pekné, bez poškodenia chorobami či škodcami. Kiežby to tak bolo všade. Pridávam pár fotiek - jablone. IH
Jak vyrobit domácí víno v malém, 7.7.2017
Zdravim, chcel by som skusit urobit trochu ribezloveho vina ale nemam demizon. Dalo by sa to spravit v 5 l zavarovacej flasi nejako? Dal by som liter šťavy z ribezli, 2 litre vody a kilo cukru plus kvasinky. Niekde som cital ze pri burlivom kvaseni... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 26.12.2016
Pekné hrušky. Mne tento rok Dicolor vydržala v pivnici (sklepe) dlhšie než po minulé roky, tak pol bedničky tam ešte mám, ale už majú najvyšší čas na skonzumovanie. Pred rokom končila Dicolor už začiatkom decembra. Ohľadom výzoru s Vami súhlasím,... celý příspěvek >
Shalimar, 26.12.2016
Čo tak písať o Topaze na vlákne Topaz? 😉. Ale vážne: keďže ovocinárčim kúsok od Komárna, tak si dovolím pripojiť svoj názor. U mňa Topaz naozaj nesklamáva, drží si každoročne svoj vysoký štandard. Na tú "nejlepší rubínovou odrůdu do teplých... celý příspěvek >
Florina, 21.10.2016
Pre Jara: To že ojínenie Floriny sa pre výstavu nezotiera je bazálna vec, to snáď vie každý. Fotka Floriny kvôli ukážke vyfarbenia kalicha je je jedna vec, Florina na výstavu druhá. Nechápem ako vás napadlo to miešať dokopy. Tiež nerozumiem týmto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika