Příspěvky uživatele - 183.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
V jaké vzdálenosti sázet smrky a borovice, 9.3.2010
Zatím jsou stromečky celkem malé. Ten nejvyšší má maximálně půl metru. Tak trošku jsem si plánovala, že si je vysadím a jednou až budou mít tak 2 metry (netuším za jak dlouho to může být), je budu postupně ořezávat na Vánoce. Ale teď nevím co s nimi.... celý příspěvek >
V jaké vzdálenosti sázet smrky a borovice, 8.3.2010
Na jaře se chystám sázet smrčky a borovice. Přinesla jsem si je před několika lety z lesa a zatím jsou na provizorním místě. Letos na jaře bch je chtěla přesadit na stálé místo. Jen nevím, jak daleko od sebe by měli být. A jak daleko od plotu? Chi... celý příspěvek >
Omrzlá Phalaenopsis, 23.2.2010
Moc děkuji za povzbuzení :-)
Omrzlá Phalaenopsis, 22.2.2010
Moc děkuji za radu. Listy zkusím trošku zastřihnout. Manžel to ode mě pěkně schytal. Já samozřejmě vím, že mráz rostlinkám nesvědší. jemu jsem to říkala taky několikrát, ale bohužel si nedal říct. Vyzkouším Vaši radu a budu doufat, že orchidei... celý příspěvek >
Omrzlá Phalaenopsis, 22.2.2010
Potřebuju poradit se záchranou mé Orchidee. Asi před rokem se mi náhodou podařilo vpěstovat si vlastní Orchidei. Stalo se to tak, že na stonku, kde normálně mají být květy, mi najednou vyrostly listy i s kořenama. Ty jsem zasadila a krásně mi rostly.... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 22.2.2010
Ano, vysévat budu v bytě a vysazovat rovnou ven do záhonu. Ještě jednou moc děkuju 
Pěstování rajčat, 22.2.2010
Moc děkuju. Přesně tohle jsem potřebovala
Pěstování rajčat, 21.2.2010
Dobrý den, chtěla bych si letos zkusit vypěstovat rajčata. Nikdy jsem rajčata (ani nic jiného) nepěstovala, jsem naprostý laik. Potřebuju poradit jak rajčata vysít, kdy přepíchat, kdy vysadit a jak se o ně potom starat venku. Prostě takový návod... celý příspěvek >
Jahodový záhon, 14.11.2009
Máte někdo nějaké netradiční řešení jak udělat jahodový záhon? Chtěla bych nějaký vyvýšený záhon (ne klasický záhon na zemi), ale nevím jak na to. Díky KobrlovaZ@seznam.cz
Rozmnožení Wajgelie, 14.11.2009
Můžete mi prosím někdo poradit, jestli se dá Wajgelie rozmnožovat? A jakým způsobem? Díky
Přesazení růží, 8.11.2009
Kdy je nejvhodnější doba na přesazování růží? Mám 4. Nevím co je to za druhy. Jedna je ale dost velká a asi taky stará.
Přesazení smrků a borovice, 8.11.2009
Potřebovala bych přesadit smrčky a borovice (obyčejné - z lesa). Můžu ještě touto dobou, nebo mám radši vydržet až do jara?
Sušení kořenové zeleniny, 4.11.2009
Jak nejlépe usušit kořenovou zeleninu? Nemám sušičku. Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika