Příspěvky uživatele - 246.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc?, 17.3.2013
Teplem od rádiátoru to opravdu není mám teplý byt takže v místnosti kde mám orchideje je neustále zhruba 20 stupňu bez zapnutého topení a to po celou zimu. Ostatním orchidejím, které mám v té samé místnosti na tom samém okně se daří skvěle. Neustále... celý příspěvek >
Nemoc?, 3.3.2013 Obsahuje fotku
Tady ještě jedna fotka
Nemoc?, 3.3.2013 Obsahuje fotku
Mám phalaenopsis, který již několikrát kvetl, kořeny má krásně bohaté a zelené, ale v poslední době pozoruji změny, které se mi nelíbí a mám obavy z nějaké houbové choroby. Objevilo se to na okrajích jednoho listu a nezdá se mi taky rostlinky těsně... celý příspěvek >
Dendrobium nobile - pěstování, 3.3.2013
Dobrý den potřebovala bych radu. Mám dendrobium nobile. Poté co odkvetlo listy na stoncích opadaly tak, že zůstaly jen pahýly. Podruhé mi již nevykvetlo jen vyrašilo pár nových rostlinek s kořínky v různých výškách stonku. Nevím jestli rostlinky... celý příspěvek >
Červci, 2.1.2013
Na orchideji se mi objevili červci. Mám na to doma mospilan 20sp ale v návodu je popsaná koncentrace na zeleninu, jabloň nebo jádroviny.Potřebovala bych vědět podle čeho ho mám naředit, abych orchidejí neuškodila. Děkuji za rady
Praskají listy, 24.11.2012
je to malou vzdušnou vlhkostí. listy nejsou pružné a prasknou v nejslabším místě - ve středu 
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 1.11.2012 Obsahuje fotku
A tady další
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 1.11.2012 Obsahuje fotku
A tady několik mých orchidejí
Díry v listech orchideje, 12.10.2012
Ta prasklina je podle mě z nedostatku vlhkosti ve vzduchu. Stačí polozit květináč s orchidejí na mističku s keramzitem a do misky nalít trochu vody a ta se bude samovolně odpařovat.
Druh orchideje, 28.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den chtěla bych se zeptat o jaký druh orchideje jde... Koupila jsem ji pod názvem "orchidej"
Co mi to roste na orchideji?, 19.7.2012
Mělo by se jednat o novou rostlinu. Nechává se růst na stvolu a jak má minimálně 3 kořeny, odstřihne se a zasadí.
"gumovatění" listů, 29.5.2012
Pokud orchideji zgumovati listy, znamena to, ze je bud prelita a uhnily ji koreny nebo je vysusena. Zalevani 1x za 14 dni... no nevim Neda se to takto rict, kazdy ma jine podminky a v zime i lete je to jine. Ja treba pres leto zalevam co 3-4 dny...
Houby v substrátu, 4.5.2012
Dobrý den, chtěla bych se zaptat na jednu věc. Koupila jsem si orchidej phalaenopsis a po několika málo týdnech v substrátu začaly růst nějaké bílé houby. Chtěla bych vědět jestli je to pro orchidejku problém, jestli by jinebylo lepší přesadit do... celý příspěvek >
Sazenice na phalaenopsis, 28.4.2012
Dobrý den, mi to dělá taky...
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 25.4.2012
Ta je naprosto úžasná...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika