Příspěvky uživatele - 129.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka ničí mou práci, 25.2.2008
Nezapomeňte, že ta kočka toho psa taky cítí, není možné, aby se procházela kousek od něj a když už ho neviděla, alespoň ho necítila! Tím se však té kočky nezastávám, já vím, že jste právem naštvaná, ale vysvětlujte jí to... A když si pořídíte... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 25.2.2008
Pokud můžu soudit dle našich koček, jsou velice rychlé. Občas se kolem mne prořítí cosi, a teprve po pořádném zaměření zjistím dle barvy kožichu, která to byla...Myslím tím samozřejmě běh venku, v obýváku není šance se pořádně rozeběhnout.  A to... celý příspěvek >
lichořeřišnice - trvalka popínavá, 21.2.2008
Já tedy znám lichořeřišnici jen jako letničku, ikdyž je fakt, že při loňské mírné zimě mi v záhoně v pohodě semena přezimovala. Snad jsem se jí už zbavila, je to hrozný plevel! Rozlezlá byla všude - měla jsem jí dokonce na severní straně,byla samá... celý příspěvek >
Výsev paprik, 20.2.2008
Chtěla bych zasadit semínka z papriky, kterou jsem koupila v obchodě, Musím je nejprve usušit, nebo se mohou zasadit rovnou, v čerstvém stavu?
Co je to za rostlinu?, 20.2.2008
Tipovala bych to na nějaký sukulent - tlustice apod. Se zálivkou bych byla opatrnější a čekala, jak se srdíčko bude vyvíjet dál.
pochlubte se co predsazujete, 17.2.2008
Jsem ráda, že nás takto postižených je víc. Já mám zasety muškáty, gazánie, hledíky, salvie, mučenku, no na to, že jsem toho letos chtěla vysévat míň než jindy, už toho mám dvakrát tolik. A samozřejmě přibydou další, na které je ještě čas... Krbová... celý příspěvek >
Cherry a hrušková rajčátka, 23.1.2008
Na sazenice je ještě brzy, ale např. firma Nohelgarden nabízí osivo, kde jsou i Vámi zmíněná žlutá hruškovitá rajčata, myslím, že se jmenují Perun ... Určitě bych zkusila OBI, Hornbach apod, tam prodávají osiva i této firmy.
dracena, 12.1.2008
Já tedy nevím, možná jsem přišla s křížkem po funuse, ale dracenu s listy velkými půl metru jsem ještě neviděla. A vzdušné kořeny? Ty už vůbec ne! Jak bylo správně řečeno, zde je patrně řeč o Monsteře, popis odpovídá dokonale. Ale jsem... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 10.1.2008
Prosím?? Jak sestříhávat? Vždyť na podzim se přece musí hlízy z půdy vyndat, nejsou mrazuvzdorné! Nebo tím bylo myšleno přezimovat  v celé velikosti? A navíc - jakékoliv sestříhávání nemá na kvalitu kvetení v příštím roce žádný vliv!!!
Yuka žloutne, 7.1.2008
Žloutnutí těchto spodních listů je celkem normální, vytváří se tak kmínek. Odřízněte je, už se nezazelenají. Juku bych dala na chladné místo - stačí 5-10 stupňů, omezila zálivku, ale hlavně bych vyhledala do nejsvětlejší místo, v tomto období je... celý příspěvek >
Co to je a jak s tím pryč?, 6.1.2008
Zkuste přípravek Dursban, hubí půdní škůdce.
Co to je a jak s tím pryč?, 5.1.2008
Ivo, Váš dotaz mne docela rozesmál! Pokud je v hlíně tato "pidi housenka"  jak ji nazýváte, pouze jedna, místo šťouchance bych ji raději sebrala a šup na mráz, potvoro! Pokud se zabydlela s celou rodinou, asi nezbývá než fíkus... celý příspěvek >
Gloriosa - jak na tuto tropickou lilii, 13.12.2007
Moc děkuji za rychlou odpověď!
Gloriosa - jak na tuto tropickou lilii, 12.12.2007
Poraďte, prosím, kde seženu hlízy Gloriosy. Tato tropická liána mne naprosto uchvátila...
Neznámá rostlina, 8.12.2007
Ta třetí není Plectranthus, ale Perilla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika