Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co sa stalo jabloni?, 26.8.2015
Jen dotaz - to vám je řezali loni na jaře nebo na podzim ?   Sice nejsem nějaký velký odborník, ale takhle vyholené kosterní větve, zbavené veškerého obrostu, už jsem dlouho neviděla.     Lída
Určení jabloní, 26.8.2015
Ten Golden mne také napadl, to předposlední mi trošku připomíná hrubší slupkou Lorda Lambourna nebo Melrose, ale nevidím druhou stranu :-((  Lída
Určení jabloní, 26.8.2015
ps -  ten soused, co vám pozemek přenechal, odrůdy neví?  A ještě by možná bylo dobré uvést přibližné stáří stromů.   L.
Určení jabloní, 26.8.2015
Ještě by to chtělo fotku z druhé strany jablka (od "bubáčku"), pokud jich máte dost, tak možná i rozkrojit.           Lída
Množit jahodník odnožemi nebo kupovat v jahodárně?, 25.8.2015
V jahodárnách sledují zdravotní stav rostlin, proto je sadba od nich kvalitnější - zdravá.. Pokud si od nich koupíte sadbu, lze pak několik let používat pro další výsadbu i vlastní odnože, pokud se nezhorší jejich zdravotní stav (a tím i výnosy).... celý příspěvek >
Co vysadit vedle pivoňky?, 25.8.2015
Vedle pivoněk dávám trvalky, které jsou v době květu pivoněk nízké (protože pivoňky se většinou i přes svázání keřů v době květu rozklesnou). Mám tam kosatce bucharica, modřence, kopretiny, polštářové floxy, zvonek klubkatý, pupalku pýřitou - prostě... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci rostliny, 24.8.2015
Nocenka může růst i ze semene, hlízy se vytvoří až během prvního roku. Ale jestli to je ona, nevím. Hortenzie určitě ne.            Lída
Hnědé skvrny na listech anturie, 24.8.2015
Zalévejte normálně vrchem (odstátou vodou pokojové teploty) cca tak 1x - 2x týdně podle teploty v místnosti, prolejte ji tak, aby protekla voda spodem. Asi po hodině vodu z misky vylejte, to už se stihne nacucat.      Lída
Polievanie paradajok, 23.8.2015
Někteří u nás v osadě to tak dělají, omezí se tím i růst plevelů, protože zemina na povrchu zůstává suchá.           Lída
Stado potkanu v kompostu, 20.8.2015
Naservírovala bych jim Lanirat. Když jsme ještě měli slepice, tak zabral prvotřídně. Navíc účinkuje postupně, takže ti, co se nažrali, zřejmě někam zalezli, protože kočky (v té době 3ks) přežily bez úhony všecky.   Lída
Prosím o identifikaci rostliny, 20.8.2015
Připadá mi to jako semenáček třešně.           Lída
Keřík z Řecka - co to je?, 20.8.2015
A sazaník čínský? Ten kvete bíle, velikost květů by odpovídala, i taková ta strnulost větviček... Mám ten s kaštanovými střapatými květy (s.květnatý) a listy i růst jsou podobné.           Lída
Co s vysychající studnou?, 20.8.2015
Na to umytí párkrát v roce o víkendu by možná stačilo i postavit sud pod okap...            Lída
Množení bílého rybízu, 19.8.2015
Normálně nařízkovat - teď v srpnu. Už se tady o tom psalo, tak v krátkosti : ustřihnout pěkný letošní výhon, odstřihnout vršek tak, aby vám zůstal asi 20cm dlouhý řízek se 3-4 očky. Odlomit listy a zasadit do polostínu mírně šikmo do země (asi jako... celý příspěvek >
Rychlé usychání smrku bez příznaků škůdce, 18.8.2015
Tak ještě mrkněte na Wikipedii, píšou tam, že se choroba může vyskytnout i na jiných jehličnanech.           Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika