Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keřík z Řecka - co to je?, 18.8.2015
Gardénie?           Lída
Rychlé usychání smrku bez příznaků škůdce, 18.8.2015 Obsahuje fotku
Pokud by to byla jen ta mšice, tak na přiložených fotkách je, jak ji zjistíte a jak vypadá. Stříká se normálně třeba Mospilanem. Hlavně aby to nebyl ten kůrovec - ale že by ho měl zrovna jen tenhle z celého širého okolí?   Lída
Rychlé usychání smrku bez příznaků škůdce, 17.8.2015
Pane Josefe, myslíte, že činnost kůrovce by se projevila jen na cca čtvrtině smrku (spodní polovina jedné strany)? - co jsem zatím viděla, vždycky chřadly a prosychaly celé stromy.           Lída
Rychlé usychání smrku bez příznaků škůdce, 17.8.2015
Chudák smrk, takový pěkný... Vypadá jak spálený. Nemoc by se projevila na celém stromě, předpokládám, že i škůdce by se nesoustředil jen takto na jednu část stromu. Nepálil tam někdo něco? Neožehlo ho to? Slunce sice u nás letos některým keřům... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
On je s velikostí rostlin udávanou u prodejců jeden problém - udávají totiž výšku a šířku po deseti letech růstu. Málokde i velikost, kterou rostlina dosahuje v dospělosti. Ale i tak - třeba u jilmu Jaqueline Hillier udává Franc výšku v deseti letech... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
To bych sem mohla zrovna dát seznam svých rostlin na zahrádce... Ty nejhezčí:  jsou pěkné cypřišek Sungold, tůje Danica, Sunkist, jalovec Andorra, Hibernica, Gold Cone, Wiltonii, dřišťál Rose Glow a buxifolia, sazaník, zmarlika, hroznovec The... celý příspěvek >
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 15.8.2015
Jen letnička, na podzim zlikvidovat.
Ještě jednou neznámé rostliny, 14.8.2015
Obyčejná čekanka + kukla nejspíš nějaké můry nebo motýla.         Lída
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 14.8.2015
Semeníky otrhat a trochu přihnojit, do konce léta je ještě času dost. Příště je otrhávejte hned, jak květy odkvetou, rostliny budou nasazovat více květů.
Jakou odrůdu?, 14.8.2015
Dívala jste se na Databázi odrůd ovocných plodin? Podle popisu tam mají užší vzpřímené koruny Bohemica a Morava.    Lída
Jehličnan (thúje, cypřišek...) s téměř kulovitou korunou - co to může být?, 14.8.2015
Kulatě rostoucí mám jen Thuja occ. Danica a Thuja occ. Tiny Tim. Ale ty dorůstají max. do 0,8-1m.           Lída
Napadené listy jabloně, 14.8.2015
Discus je na houbové choroby, ne na škůdce, které tam máte. A osobně mi je milejší trochu červivé jablko bez chemie, než "krásné zdravé" 18x stříkané (běžný počet postřiků ve velkovýrobě).          ... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 14.8.2015
Zkuste dát večer ke každému stromku 2 konve a ráno se podívejte, jestli nebudou lepší. To sucho mne také napadlo, ale předpokládala jsem, že sloupovité zaléváte. Ony rostliny v těch parnech toho listy odpaří víc, než stihnou kořeny... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 13.8.2015
Pokud to je ten hálčivec, tak je to roztoč, čili použít nějaký akaricidní přípravek, případně dravého roztoče. Vím, že třeba u hrušní se na vlnovníka (také roztoč) používá Vertimec 1,8 EC.   ps - ty listy mohlo ožrat něco jiného.  ... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně - svinuté listy, 13.8.2015
Nemohlo by to být tohle - Hálčivec habloňový?           Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika