Příspěvky uživatele - 81.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasazení řezané růže, 21.6.2010
Vloni na podzim jsem takhle zasadila tři řízky nádherných koupených žlutých růží. Dva nepřežily, ten zbylý jsem zasadila na slunné stanoviště, ale vůbec neroste. Asi z ní nic moc nebude. Já dávám řízky pod skleněné zavařovačky a hlavně to opravdu... celý příspěvek >
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 25.5.2010
Asi pětiletá broskev va východním okraji Prahy, na podzim a v únoru stříkaná proti kadeřavosti, v květu ořezaná, teď vypadá hrozně, listy bledé a samá kadeřavost, plody skoro žádné. Nevím co s tím. Šárka
Letošní problémy s kvetením, 12.5.2010
Jabloně mi krásně a bohatě kvetly (Praha), ale za pár dní se květy (na jedné z nich Gold star) sbalily a zhnědly a uschly (naštěstí ne všechny). Jeden jsem rozloupla a byla v něm hnědá housenka. Asi jsem prošvihla květopase! Minulý víkend jsem jako... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 12.5.2010
Ach jo. Zase jeden majitel psa, který asi netuší nic o výcviku. Stačí psovi důrazně a důsledně dát najevo, že nemá štěkat, že má ježka nechat. Jenomže v dnešní době je pes náhrada za dítě a stává se z něj skoro božstvo. Co na to říkají asi vaši... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 11.5.2010
Majitele psů - vlčáků (jedná se totiž o dva sousedy vedle sebe) jsme "otravovali" už několikrát, a to formou velmi slušné a klidné žádosti o nápravu. Jejich reakce byla taková, že nás doslova poslali rovnou do p...! Prostě se nebaví,... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 5.3.2010
No, tihle "chovatelé" jsou ze stejného pytle jako ti moji sousedi. Požadujte od něho náhradu škody, zdokumentujte plot a vše nahlaste na policii. Prostě - otravujte ho stejně jako on prostřednictvím svého psa otravuje vás.
Antištěk - máte zkušenost?, 4.3.2010
Pro hosta 19.216: zvířata mám ráda a na vesnici nebydlím, bydlím v Praze! Váš argument, že pes je pes, a proto štěká, je samozřejmě nesmysl. To je jako kdybych před sousedův dům postavila cirkulárku a nonstop řezala dřevo. Na jeho stížnost bych... celý příspěvek >
Pes štěká, 26.2.2010
Prosím o jakékoliv osobní zkušenosti s antištěkem. Naproti domu máme dva vlčáky a ti bez ustátní ne štěkají, ale řvou. Na všechno. Celý den a dříve i v noci - teď psi bývají na noc zavření. Ale život nám proměnili v peklo. Po práci přijdu domů a chci... celý příspěvek >
Růže a sníh, 20.1.2010
Bydlím v Praze a na růžích leží halda mokrého těžkého sněhu. Nebude jim to nějak vadit? Nebudou se pod takhle mokrým a těžkým sněhem šířit houbové choroby? Mám růže odhrabat nebo je nechad pod sněhem? Poradí někdo zkušený? Díky! Šárka
Růže k altánu, 22.10.2009
Prosím všechny znalce růží a zvláště paní Lili o radu. Mám u altánu světle růžovou pnoucí růži, odrůdu bohužel neznám. Problém je, že růže je velice bujná, vystřeluje dva metry dlouhé šlahouny do všech stran, na koncích je vždy několik květů, průměr... celý příspěvek >
Impatiens, 13.10.2009
Přesto to zkusím. Nadělám řízky, půlku dám do vody, půlku strčím do země se stimulátorem a snad se něco chytně. Dám je na chodbu ke světlu, bude tam v zimě tak 12 stupňů. Snad na ně nebude zima   Š.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika