Příspěvky uživatele - 129.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angínovník čínský, 26.5.2008
Omlouvám se za pozdní reakci. Už si to moc přesně nepamatuju, ale myslím, že klíčily dost dlouho - cca měsíc. Bylo to možná tím, že jsem je sela brzy, někdy v únoru, už jsem byla nedočkavá. Ještě vydržte!
Angínovník čínský, 22.5.2008
Mám tři exempláře ze semen. Vysoké asi 30 cm, listy podobné jako kosatec nebo gladioly. A nedělají vůbec nic... prostě jenom jsou...
Liatris - shorakvět, 22.5.2008
Vydržte, ještě má čas... určitě se vzpamatuje. Jinak Liatris má krásný český název - šuškarda  
Papriky - můžou už ven?, 21.5.2008
KLidně je dejte už ven, mám je tam také už víc jak týden. Jenom pozor, je lepší je zvykat pomalu, takže je nechejte pár dní ve stínu, aby je nepopálilo sluníčko - ale kde by se teď vzalo, že...
označovacie štítky, 16.5.2008
Já v Hornbachu.
červený clematis, 14.5.2008
Červený by měl být clematis Niobe - plamének Jackmanův.
můžu to upotřebit?, 12.5.2008
Hm, napadá mně naplnit jimi popelnici... alespoň to bych udělala já.
Neznámá květina, 11.5.2008
Mírně povadlý, o to víc jedovatý...
Děti se těšily konečně na borůvky, 11.5.2008
Tato záhada se děje i u nás. Předloni jsme koupili dvě naprosto stejné kanadské borůvky. Každou jsme zasadili do samostatného květináče, do stejného substrátu, hnojení je stejné, taktéž zálivka. Přesto jedna druhou už vloni přerostla minimálně o půl... celý příspěvek >
Trumpetky, 7.5.2008
Pozor, durman je prudce jedovatá rostlina!
Lofos - popínavý, 7.5.2008
tak vidíte, že jsme na to nakonec společnými silami kápli... Lenka
Trumpetky, 7.5.2008
Jaké "trumpetky" máte na mysli?
Lofos - popínavý, 7.5.2008
Tak podle obrázku si myslím, že je to Asarina. Vloni jsem ji měla také, fialovou.
Lilie, 2.5.2008
Hanko, vždy odstraňte jen ten odkvetlý květ. Pro další informace doporučuji přečíst si rady od Davida Janoška  - hned ve druhém příspěvku této diskuse.
rosení květin, 1.5.2008
Já dešťovkou pouze zalévám, rosím destilkou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika