Příspěvky uživatele - 89.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomůže mi prosím někdo zjistit název rostliny?, 28.7.2012
Já jsem si to tak trochu myslela, ale hledala jsem na netu a podle fotek mi to přišlo jiný. Tak díky!
Pomůže mi prosím někdo zjistit název rostliny?, 28.7.2012 Obsahuje fotku
.
Pomůže mi prosím někdo zjistit název rostliny?, 28.7.2012 Obsahuje fotku
Kdysi jsem jí viděla v botanické zahradě, ale už si nepamatuju, jak se jmenuje. Měli jí v oddíle se sukulenty, i když mě moc sukulentní nepřipadá.
Bazén od pooldesign, 4.7.2012
Ahoj, nerad straším, ale větší blamáž co se týče firmy pooldesign jsem ještě nezažil.Bylo by to na delší povídání, proto jenom doporučuji maximální obezřetnost, neboť sliby a termíny a posléze ani telefony u této firmy ani v nejmenším... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 19.12.2011
Dobrý den.  Potřeboval bych poradit jestli se vyplatí výměna pravděbodobně  zadřeného motoru u sněhové frézy mtd.stála 25 000 8let stáří. diky.tech. podrobnosti bych poslal. Brožek.
Žloutnutí a opadávání listů ibišku, 17.10.2011
Dobrý den, mám úplně stejný problém. Pokud najdete řešení, prosím o jeho zveřejnění. Děkuji. tanganika@seznam.cz.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika