Příspěvky uživatele - 8.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 23.3.2010 Obsahuje fotku
Tak i já přidávám své nádhery, které mám v práci, aby se mi lépe pracovalo  E.
Více kaktusů v jedné nádobě, 18.3.2010
Pane Jančo, Vaše kaktusy jsou nádherné, kéž by mi také tak krásně vykvetly!  Jsem v podstatě začátečník, co se kaktusů týká, ale na vánoce jsem od kamarádky dostala 20 kaktusů, každý jiný druh, takže se o ně musím postarat s nejlepším vědomím a... celý příspěvek >
Více kaktusů v jedné nádobě, 17.3.2010
Děkuji moc za Vaši reakci, tak mě napadlo, co kdybych tedy kaktusy nechala v jednotlivých květináčcích, ale dala je do té větší mísy a mezi ně dala štěrk a různé kamínky, aby květináčky nebyly vidět, to by šlo? Ještě jednou díky moc za vaše... celý příspěvek >
Více kaktusů v jedné nádobě, 17.3.2010
Děkuji vám oběma moc za odpovědi, ještě to zvážím, ale asi je do té společné misky přeci jenom přesadím, v každém případě se potom ozvu, jak to dopadlo :) Děkuji moc a mnoho úspěchů... Eva
Více kaktusů v jedné nádobě, 16.3.2010
Dobrý den, mám doma cca 25 kaktusů, které každý podzim přenáším na zimní stanoviště a na jaře opět do zahrady. Napadlo mě, že bych všechny kaktusy zasadila do jednoho velkého květináče a udělala si takovou malou skalku. Prosím poraďte mi někdo,... celý příspěvek >
kaktus, 25.3.2009
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda existuje substrát přímo na kaktusy. Mám doma pár kaktusů a chystám se je na jaro přesadit a nechce se mi substrát míchat po domácku. Děkuji za odpověď. Eva
Co s touto Yukou?, 2.3.2009
:) díky za podporu, doufám, že mi neodejde a že se z toho zbrchá, páč by mě to moc mrzelo! Jak dlouho ji mám nechat proschnout?  No už aby tady to jaro bylo, nemůžu se dočkat. Nemám ráda zimu a už vůbec ne ve městě, všude je jen bláto... Mějte... celý příspěvek >
Co s touto Yukou?, 26.2.2009
Ahoj Lído, tak už vím, kde byla celou dobu chyba... Včera jsem se vrhla na přesazování květin - vím, že by se to mělo dělat spíše na jaře, ale mám novou dracenu a proto jsem ji raději přesadila do kvalitnější půdy... a rozhodla jsem se, že se mojí... celý příspěvek >
Co s touto Yukou?, 25.2.2009
Tak to jsem ještě jednou já, teď jsem se teprve podívala na ten obrázek Yuky nahoře od paní Evy Audyové z 28.9.08 a ta její Yuka ma taky zkroucené lístky jako ta moje... Eva
Co s touto Yukou?, 25.2.2009
Ahoj Lído, včera jsem se na to ptala ještě v jednom květinářství, kde jsem kupovala hnojivo na palmy a tam mi bylo potvrzeno, že by to mohlo být způsobeno např. suchým vzduchem,  nebo malou intenzitou zalévání. Škůdci to prý nebudou. Tak... celý příspěvek >
Co s touto Yukou?, 24.2.2009
Ahoj Evo, pěstuji Yuky hodně dlouho, problémy jsem měl se vším možným, od škůdců po uhnívání, ale se zkroucenými listy jsem se také nikdy nesetkal. A je pravda, že by mne také velice zajímalo, čím to může být způsobeno, kdyby to náhodou potkalo i... celý příspěvek >
Co s touto Yukou?, 24.2.2009
Ahoj Lído, moc děkuji za radu, ještě dnes to vyzkouším a uvidím, jestli jí to pomůže. Jinak jsem se na tento problém ptala snad ve všech květinářstvích a ještě se s tím nikdo nesetkal. Taky jsem si všimla, že listy na mojí Yuce jsou mnohem delší,... celý příspěvek >
Co s touto Yukou?, 20.2.2009
Moc prosím o pomoc!!! Už asi cca 2 roky mám 1 m vysokou krásnou Yuku, která mě ale v poslední době začala zlobit. Listy, jak starší, tak také novější se jí začaly kroutit do ruličky, ne tak, že by se srolovaly od konce směrem k začátku, ale kroutí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika