Příspěvky uživatele - 17.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte tuto rostlinu?, 17.7.2011
Moc děkuji za rychlou odpověď.
Neznáte tuto rostlinu?, 17.7.2011 Obsahuje fotku
Květina je zajímavě zbarvená, z vrchu je zelená (viz obr. 1), ze spoda fialová. Na kmínku se dělají jakoby "kapsy" (viz obr. 2), ze kterých vyrůstají květy. Vyžaduje poměrně vydatnou zálivku, snese i dost sluníčka, rychle roste, množí se oddenky.
Vadnutí lístků, 19.5.2011
Asi jsem se nevyjádřila úplně přesně, ale ať zalévám málo nebo hodně, výsledek je stále stejný.Listy jsou stále měkké a povadlé, o nějakém nárustu nových článků nemůže být ani řeč.Něco zkušeností s pěstováním sukulentů a kaktusů mám, mám cca 100... celý příspěvek >
Vadnutí lístků, 18.5.2011
Mám problém při zmlazování vánočního i velikonočního kaktusu.Zapíchám do zeminy "větvičky"složené cca ze 3-4 článků, lehce zalévám, následně mi sice pěkně zakoření, ale postupně začínají uvadat a jakoby hadrovitět.Nevím, jestli se mám... celý příspěvek >
Jak na streptocarpus (tořivku)?, 11.12.2010
Zadejte si do vyhledavače - gesnerky - a najdete tam spoustu užitečných informací nejen o tořivkách.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika