Příspěvky uživatele - 181.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka ničí mou práci?, 26.6.2008
No mimo téma jsme, ale zdovolením je mi příjemnější plkat o tom kdo koho zachránil, než jak zlikvidovat každýho kdo proleze plotem.Je tady toho dost krtkem počínaje kunou konče, nic moc čtení.Výjímkou jsou vaše příspěvky se stříkacíma pistolema, a... celý příspěvek >
Spoušť po kroupách, 26.6.2008
Díky dámy, dám na vás a měsíc nikoho nepozvu na zahradu :o)).Naštěstí nemám jen ty necky, jaště je na co koukat, ale mnoho toho není.Zdravím Lucka
Kočka ničí mou práci?, 26.6.2008
Ježiši, to je úúúžasný!! :o)) My takhle letos kojili ježka. Z 80g jsem ho vyžrala snad na dvě kila, prima zážitek, hlavně jeho noční výlety: o).Naši zrzouni jsou taky z části dílem mého muže, kocoura zachránil před deseti lety a kočičku našel... celý příspěvek >
Spoušť po kroupách, 26.6.2008
Zdravím, prosím o radu! Včerejší průtrž mi nadělala špenát v osázených neckách.Mám tam plamenky, takový ty droboučký karafiatky, lomikámen a něco co kvete na podzim a ma modrooranžové kvítky. Vypadá to hrozně, mám je ostříhat, nebo když je vyndám a... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci?, 26.6.2008
Ahojky Micuko, jak já toužím po jezírku!!! Kocour je pašák, ještě chybí fotka muže v neoprénu :o) Pozor jen, aby se kocour nedal na rybaření, a manžel se nestal lovcem kočkovitých šelem.(Pak by se mu hodily výše uvedené rady)L.
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 26.6.2008
I já jí mám dobře zasazenou, určitě jsem tu radu vyčetla někde tady neb jsem zahradnické robě.:o)) L.
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 26.6.2008
Díky, díky,:o))) počkám jestli to zvladne.L
Kočka ničí mou práci?, 26.6.2008
Zdravím Danielo, zůstanu u hýkání, představa jak v plechu a drátu v těhlech vedrech pobíhám po zahradě je vražedná :o).Zvířecí idilka je úžasná, naše kočka bere psi jako sportovní náčiní.Jednoho používá jako boxovací pytel, a vlčáka od sousedů přes... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci?, 25.6.2008
No, po pravdě, teď už mu to docela jde.Nakonec je to muž-lovec :o)).Já se po nějaké době přemlouvání přidala, ale zatím co on devastoval na našem já zaůtočila na sousedčinu obrovskou sadovou růži.Moc z ní nezbylo.Tak jsem se vrátila k zahradničení,... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 25.6.2008
Ach jo, mně moc levná nepřišla, budu jí chodit domlouvat ať zakoření. Dík L.:o)))
Kočka ničí mou práci?, 25.6.2008
To je moc vtipná debata, kočky mám dvě svoje a pět sousedovic, zatím jsem se od nich žádné zákeřnosti nedočkala, asi je to tím že za zahradou je pole.S čím mám ale problém, je manžel!! Objevil kouzlo lukostřelby a zahrádka trpí!!Mezi azalky vrazil... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 25.6.2008
Zdravím, letos jsem také podlehla kráse dřevitých pivoněk a jednu jsem zakoupila, ale mám jí taky takovou ničemnou.Když jsem jí sázela, neměla vůbec drobné jemné kořínky, jen takové pahýlky.V květináči krásně kvetla a v záhoně chřadne, jak na tom... celý příspěvek >
uštípané vršky rostlin, 23.6.2008
Dobrý den, mám stejný problém na jiřinkách.Večer je chválím že už nasazují na květ, ráno koukám a vršek fuč.Dávám to za vinu těm malým černým slímákům(parchanti):).Zdravím Lucie
chlubím se, 19.6.2008
Dobrý den, nedá mi to a musím se připojit k chválení mýdlové vody.Pamatuji, jak moje babička běhala po zahradě s dědovou štětkou na holení a patlala nevítané návštěvníky.Ráda sem nakukuji, se svojí zahrádkou teprve začínám, tak jsem vděčná za všechny... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika