Příspěvky uživatele - 112.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámé trvalky, 14.7.2016
Ano, určitě brutnák. Děkuji i paní Lídě za určení ostatních.
Neznámá květina, 25.5.2014
Gazánie?
Neznámá rostlina, 21.5.2014
Ficus benjamina.
Neznama květina, 15.4.2014
Barvínek?
Co chybí šťavelu purpurovému?, 10.4.2014
Z vlastní zkušenosti taky vím, že šťavel nesnáší cigaretový kouř... Možná i jiné výpary, třeba plyn (sporák v kuchyni) atd.
Pryšec zářivý - nekvete, 30.3.2014
No, kromě přesazení, ostříhání a letnění venku si myslím, že ke kvetení potřebuje co nejvíc světla; ten náš je po zbytek sezóny na jižním okně a má i přímé slunce. Když byl v koutě, tak nekvetl vůbec. Zálivka poměrně bohatá (samozřejmě odstátou... celý příspěvek >
Prosím o radu s názvem rostliny, 18.3.2014
Máte ji nádhernou!
Identifikace zahradní rostliny, 13.3.2014
Díky, Lído, zadal jsem to do vyhledávače a vyjela čemeřice smrdutá - Helleborus foetidus.
Identifikace zahradní rostliny, 13.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, přikládám foto, které jsem pořídil včera (12. 3.), když jsem projížděl jednou vesnicí na Vysočině. Nikdy jsem nic podobného neviděl - tmavě zelené listy, světlounce zelené květní stvoly, kvete takto brzy zjara - poznáte někdo tento... celý příspěvek >
Anturie - napadená, 1.11.2013
Z detailu listu se mi to zdá na třásněnky. Potvory.
Datura (durman)?, 1.8.2013 Obsahuje fotku
Poraďte prosím, co mi to vyrostlo v záhoně (já jsem to tam nesázel ani nesel).
Neznámé balkónovky, 1.8.2013 Obsahuje fotku
Prosím o určení balkónovek (nebo my je aspoň tak pěstujeme), které neznám.
Aspidistra?, 2.7.2013 Obsahuje fotku
Ještě foto květu.
Aspidistra?, 2.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s určením pokojovky. Mělo by jít dle mého názoru o Aspidistru, ale podle listů a zejména jiného květu (žluté okvětní lístky) to asi nebude běžná A. elatior. Věděl by někdo lépe specifikovat?
Gloxinie - svinování listů, 24.6.2013
Nesvítí na ni přímo slunce? Nebo není v místnosti moc teplo? Některé variety jsou na to citlivější a reagují svinováním listů. Mám taky dvě gloxínie pěstované za stejných podmínek, ale jedna je třikrát větší než ta druhá, listy obrovské, že za nimi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika