Příspěvky uživatele - 216.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rhynchostylis a Catasetum, 10.4.2009
Tentokrát začnu odpovídat od konce. Brnknul jste mi na docela citlivé téma, kytičky všeho druhu jsou má vášeň, pěstovala bych co se dá, bohužel, panelákový byt 2+1 mi to nedovoluje. Takže krom orchidejí mám doma běžné pokojové rostliny - tři druhy... celý příspěvek >
Phalaenopsis - zalévání, 8.4.2009
Martino, doporučuji Vám pročíst si důkladně dvě diskuse na této stránce. První je Jaká orchidej bude vhodná a druhá je Pěstování orchidejí. Che to dostatek času, protože obě diskuse mají značný počet příspěvků, ale určitě neprohloupíte. I já jsem... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 8.4.2009
Jako obvykle smekám před Vašimi znalostmi Nejprve tedy k tomu faleňákovi. Ano, máte pravdu vnitřní listy jsou tuhé jakoby voskové. Vnější ne tolik jako ty vnitřní, nicméně tužší než u jiných faleňáků jsou. Zajímavé je, že i mnohem pomaleji uvadají.... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 8.4.2009 Obsahuje fotku
Tak odkud začít... asi tou vodou. Zajímalo by mně, jestli je výhodou, že máme v okolí Krásné Lípy příbuzné se studánkou. Mají jistě kvalitní vodu, jezdí si k nim lidé z okolí pro vodu do akvárií pro terčovce, což jsou prý celkem náročné rybky. Ovšem... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 7.4.2009
Děkuji za informace, po pravdě řečeno už jsem se bála, že se pane Jiří neobjevíte. Catasetum pileatum má v nabídce Terra koruna z Čečelic. Uváděná velikost 7 cm, cena 250 Kč. Chci si do Čečelic udělat výlet, tím spíš, že mají v nabídce i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika