Příspěvky uživatele - 122.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování orchideí, 18.2.2010
kdy už lidé konečně pochopí, že převařením vody se soli jen koncentrují...
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 7.2.2010
Jenomže spousta pokojovek potřebuje ke zdravému růstu vyšší vzdušnou vlhkost.
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 7.2.2010
no to je úplně geniální, děkuji, vůbec jsem nevěděla, že se něco takového vyrábí. Ve starém bytě jsem měla žebrové radiátory, takže i keramické zvlhčovače. V novém bytě mám ploché radiátory a na ty se keramické zvlhčovače nedají pověsit tak, aby... celý příspěvek >
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 6.2.2010
Ano, protože Šáchor je bahenní rostlina, která potřebuje extrémní přísun vody. Potom ji jistě může v takovém množství odpařovat.
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 6.2.2010
Můžu Vás poprosit o obrázek nebo odkaz ny ty ploché odpařovače? Přiznám se, že vůbec nevím o čem mluvíte. Moc mě to zajímá a ještě více by to jistě zajímalo moje orchideje. Děkuji
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 6.2.2010
Rostlinám musíte vlhkost dodávat, ne ji odebírat, nebo jak si to představujete. Sám/a píšete, že suchý vzduch škodí i rostlinám. Ze suchého vzduchu těžko rostlina vyrobí vlhkost. Způsobů, jak v místosti zvlhčit vzduch je několik. Od dekorativních... celý příspěvek >
Copak je to za rostlinu?, 6.2.2010
 no to rozhodně ne, je to Peperomia
Anturie - Co to může být?, 3.2.2010
Rosení listů nezvýší vzdušnou vlhkost. Je to krátkodobé a neefektivní. Mnohem více prospěšný je mokrý keramzit do misek pod květináči
Anturie - Co to může být?, 31.1.2010
Nejsem odborník, ale tipla bych si na mokré listy a chladný vzduch. Prostě obyčejné nachlazení. Anturii vůbec v tuto dobu nerosím, pouze v horkém létě.
Dostala jsem pokojovky, ale nemají štítek, kdo je pozná?, 30.1.2010
Nebojte se, s tím kávovníkem jsem si jistá, mám ho doma taky. Zajímá mě ta dvojka, ještě jsem takovou kytičku neviděla. Uvidíme co napíší další
Dostala jsem pokojovky, ale nemají štítek, kdo je pozná?, 30.1.2010
Já tipuji 1. Dracena 2. nevím 3. Kávovník 4. Dracena 5. Pachira 6. Horská palma (nevím přesné jméno, ale tak téhle palmě říkala moje maminka) Ale třeba někdo bude mít jiný názor
Znáte jméno?, 30.1.2010
Pane Jančo, tehdy jsem sem obrázek této kytky dávala na přání jedné paní, která mě oslovila o pomoc, moc to tu neuměla. Rostlina ani není moje, takže nevím o nic víc, než je patrné z této mizerné fotografie. Od té doby se mi paní neozvala, takže ani... celý příspěvek >
Sesazení phalaenopsis, 21.1.2010
Já nějak nevím, asi to nebude nejlepší nápad. Sezazené Phalaenopsisy jsem viděla jen jednou a to na výstavě v Praze a byly to malé mini Phalaenopsisy. Dokonce si myslím, že to bylo sezazené jen pro efekt a pouze na dobu výstavy. Nezdá se mi to být... celý příspěvek >
Medinilla, 16.1.2010
Téma Medinilla magnifica už tu je, pročtěte si diskusi
Pěstování orchidejí, 15.1.2010
Marcelo gratuluji k orchidejářským úspěchům, ale na druhou stranu je Váš příspěvek o ničem, nezlobte se. Rady rozhodně neposkytuje žádné a Vaše zkušenosti jsou zavádějící. Jednak orchidej je široký pojem a z Vašeho příspěvku vůbec není jasné, o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika