Příspěvky uživatele - 199.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování orchideí, 30.12.2009
Dobrý večer, chcem vás požiadať o radu. Moja orchidea / lišajovec-phalaenopsis/ vždy pred Vianocami vyženie stonku s pukmi, ale tie jej časom opadnú už mi to urobila asi 4.krát potom jej ju zakrátim a ona zo spiacich očiek vyženie konáriky a na tých... celý příspěvek >
Amarylis, 22.10.2009
Prajem Vám dobrý deň, ja Vám prispievam mojím návodom na pestovanie. Od septembra Amarylky prestávam polievať, je to načasované tak, aby kvitli v období Vianoc a Nového roku, dám ich do pivnice kde nemajú veľa svetla a je tam chladnejšie asi okolo... celý příspěvek >
Narcisy - velikost cibulek, 17.9.2009
Hovoríte že sú v trávniku. Keď kosíte trávnik musíte dávať pozor aby ste im nepokosili listy tie treba nechať prirodzene uschnúť /zatiahnuť/ pretože z nich cibuľky načerpajú nové živiny. Nevyzerá to neviem ako príťažlivo, ale účel svätí prostriedky.A... celý příspěvek >
Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 9.3.2009
A ja Vám odporúčam aj bakopu a tiež fuksie sú veľmi vďačné a je ich veľa druhov a vlani som mala na severozápade zasadenú previsnutú lobelku a darilo sa jej veľmi dobre kvitla celé leto.
Fuchsie - zazimování, 17.2.2009
Ja tie moje strihám až na prelome rokov, pretože keď ich sťahujem dovnútra ešte krásne kvitnú a je mi ich ľúto ostrihať, tak ich strihám až keď uschnú skoro všetky listy asi tak na 10 cm. Tento rok som sa oneskorila a strihala som ich koncom januára... celý příspěvek >
Převislé muškáty, 17.2.2009
Ja dávam do 60 cm truhlíka 3 sadeničky. Vlani som si kúpila nové, lebo tie čo som tam mala zasadené boli už staré /mali 4 roky /a už sa im nechcelo kvitnúť aj keď som ich dobre hnojila. Vlani tie nové kvitli nádherne predavačka mi poradila aby som... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 8.2.2009
Prajem Vám všetkým dobrý deň. Po prečítaní všetkých vaších rád som sa rozhodla, že už musím niečo urobiť aj s tou mojou "Zuzindou" takže zajtra jej upravím frizúru a asi jej aj doprajem trošku "vitamínov" v podobe Kristalonu štart... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika