Příspěvky uživatele - 205.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
15-ti lety Cykas, 3.5.2010
Fotka určitě není od nás.Podle těchto flíčků se ale o cykas bát nemusíte a určitě o něj nepřijdete.Jde jen o lehké poškození listů ale těžko říci čím se to stalo.Podle fota ale brzy vypustí nové patro listů a ty starší můžete případně... celý příspěvek >
Prečo mi nerastie Cycas?, 2.5.2010
Nevím jak máte velký, melé rostliny jsou samozřejmě náchylnější.Já bych ho dal ven.Pokud již začal růst tak chladné noci už až tak nevadí, možná aby se nepopálily starší listy od slunce ze začátku ne na celodenní přímé slunce.Novým už by to... celý příspěvek >
Napadená palma, 26.4.2010
Podle mne je to vlnatka a napadení je velmi silné.Zkuste Mospilan ale moc nezabírá.Nejúčinnější je na to Confidor ale je poměrně drahý.Musí se postříkat i zalít protože je to v kořenech i substrátu.Po cca 14 dnech zopakovat a pak preventivně ještě... celý příspěvek >
Prečo mi nerastie Cycas?, 25.4.2010
Pokud máte možnost ho dát do skleníku tak určitě, protože začíná vegetační období s dostatkem světla a noci jsou tam o něco teplejší než venku.Přes léto ho můžete dát i ven/já už je mám venku skoro měsíc/.Míní se konstantní vlhkost substrátu ve veg... celý příspěvek >
Žumara sličná?, 19.4.2010
Chamaerops to není určitě, vidím to na nějaký phoenix a z toho co uvádíte to vyplývá také.J.Bučko
Prečo mi nerastie Cycas?, 19.4.2010
Ono mu ani nějaké lehké minus neuškodí.Platí že čím chladnějí tím snese méně světla ale nemělo by to být příliš vlhké místo.Zálivka minimální.Na jaře to chce na slunce nejdříve trochu zvyknout!!! J.Bučko
Žumara sličná?, 19.4.2010
Nedošlo k chybnému přečtení nebo záměně  "Chamaedorea elegans "? J.Bučko
Cykas co se mu stalo?, 19.4.2010
Jarní slunce je velmi prudké a pokud byl někde ve skleníku tak došlo k popálení.Už s ním nehýbejte ani nehnojte, listy už se nezachrání.Až pustí nové tak už budou v pořádku. J.Bučko
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika