Příspěvky uživatele - 12.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na kokosovou palmu, 16.9.2008
Dobrý den, tak jsem zjistila, že jsem to špatně napsala :-) Listy mi vyrostly dva a roztřepily se (každý se na konci rozdělil na dva) a nyní mi roste třetí list (takže mi vyrostly 3 listy za 5 - 6 měsíců). Ale moc jste mě potěšil, že ta prasklina... celý příspěvek >
Dotaz na kokosovou palmu, 12.9.2008
Dobrý den, už jednou jsem zde podávala dotaz a odpovědi jsem se dočkala velice rychle :-), proto se zde znovu vracím a sbíram rady. Palmičku jsem dostala v březnu nebo dubnu - nepamatuji si to přesně. Rosím ji skoro každý den (někdy jeden den... celý příspěvek >
Kokosová palma, 14.5.2008
Mockrát děkuji za odpověď. Budu se snažit, aby vydržela. Nedávno se mi udělal stejný flíček, jaký je na fotce nahoře - jen je ještě malý. Snad to nebude nic hrozného. Ještě jednou děkuji a kdyby se něco dělo, určitě se zase poptám. Andrea... celý příspěvek >
Kokosová palma, 9.5.2008
Děkuji za odpověď. Nyní ji rosím každý den, ale ještě nevím, jak často zalívat. Zda obden nebo každý den. Byt máme na jižní stranu, takže je tam přes den nyní tak 27 - 28 stupňů. K večeru ji vytáhnu na balkón a rosím.  Zalévám odstátou vodou.... celý příspěvek >
Kokosová palma, 6.5.2008
Dobrý den, mám doma kokosovou palmu 3 dny. Chtěla jsem se zeptat zda ji mám přesadit nebo nechat tak, jak jsem ji koupila. A jak je to se zaléváním? Každý den do hlíny nebo přes kokos? Moc díky za odpověď. Andrea M.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika