Příspěvky uživatele - 219.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojové květiny, 16.12.2013
já si pěstuji mučenku jedlou pasifloru edulis mám ji na parapetu svítí na ni slunce a konce listů jí trochu schnou nevíte proč, plody ještě nemá ani květy, a když jí odpadne žlutý list tak roste nová větev je to správné?
Neznáte název?, 16.12.2013
tato rostlinka je krvokvět a je skoro nezničitelná nepotřebuje velkou péči.
Zkrácení bambusu, 16.12.2013
Uřezané části bambusu můžete zakořenit tak že ponoříte stonek do vody měl by zakořenit, váž 2 metroví bambus uřízněte v půlce asi s 5až15 listy, kus který je ponořený očistěte od listů přeji vám pěkný růst bambusu.
Neznámá rostlina, 16.12.2013
máme ji taky doma a je to dračinec dracéna.
Co je to za květinu?, 16.12.2013
Nevím sice druh ale vím to že je kaktus, mám doma také kaktus který na něj nevipadá má totiž cibulku a dužnaté listy.
Kokosová palma, 16.12.2013
Také čtu rady na internetu a proto že mi není moc nevím jak se o všechny rostlini starat máme doma hodně rostlin, a moje kokosová palma má jen 1 velký list a jeden malí, byl bych moc rád kdyby jste mi někdo pomohl jak zvětšit růst listů.Pěstuji si... celý příspěvek >
Kokosová palma, 16.12.2013
Já bych radši dal kokosovou palmu do taplejšího pokoje protože pocházejí z pralesa nebo z pláže, já ji koupil v kauflandu palma mi docela hnije a kdybych věděl že mi bude schnout tak bych ji tam asi nekoupil, je lepší si ji koupit v kětinářství a... celý příspěvek >
Nesouhlas v nemožném pěstování, 16.12.2013
Moje kokosová palma také schne a doufám že ji zachráním, a pokud mi celá uschne tak stačí v obchodě koupit kokos a položit ho na hlínu měl bi viklíčit.Je lepší si pěstovat svojí než předem viklíčenou.A jestli vám schne tak bych být vámi ji rosil... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika