Příspěvky uživatele - 34.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mango, 24.5.2011
Tak nevim, zkusil jsem snad vse krome toho nakliceni ve vate.Tedy zasadit jen vvyjmute semeno, cely obal se semenem a to jak uzavreny tak i pootevreny, drhnuti duziny kartacem docista atd... VZDY to skoncilo stejne, kdyz uz to nezplesnivelo tak se z... celý příspěvek >
Mangovník, 23.5.2011
ja ho pestoval asi 5x a nikdy nic nevyrostlo bez ohledu na teplotu, vzdy se to promenilo v uhli nebo to shnilo.Neco jako Ananans, vsechny zplesniveli...
Kokosová palma, 11.11.2010
Ahoj vsem :-) Tak koukam ze jsu tu nove prispevky ve foru -super.Taky jeden pridam, bohuzel podle me ne pozitivni :-(.Moje druha (a dle prubehu zrejme definitivne posledni) kokosova palma asi konci :-(. Kdyz me zacal usychat nejmensi list, tak dle... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.10.2010
Ahoj Terko, diky za zajimavou informaci.Me vpodstate dosycha uplne prave spodni list (jsem zvedav zda se z nej vytvori ten "obal" kmenu palmy :-o), ani jsem to schnuti nepostrehl, proste koukam a z +/- zeleneho listu stala seschla "harmonika" :-o.Je... celý příspěvek >
Kokosová palma, 28.8.2010
ahoj Davide, diky za rady take jsem laik 1) presadil jsem prvni i druhou palmu, presne jak pises, na dno jsem dal navic keramzit 2) do faze zima/jaro jsem se u prvni palmy bohuzel nedostal, prvni palma po 2 mesicich chcipla 3) i vicekrat denne... celý příspěvek >
Kokosová palma, 25.8.2010
To by me taky zajimalo :-o, zatim vsechny palmy co mam maji jeden list deleny v pripade kokosove palmy na 2 casti.
Jak pestovat opuncii ze semene?, 23.8.2010
Tak mam asi 5 malych kaktusu, nebo spis klicku co se zacinaji menit v kaktus.Nejlepe se darilo v kybliku od KFC, tedy voda se casem prokousala skrz papirovy kyblik, nicmene vetsinu casu byl prikryt prusvitnym igelitem tak, ze malymi dirkami v... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010
Ahoj Ovare, jsem rad, ze jsem Te zaslanymi odkazy pobavil :-) Mas pravdu, pripocital jsem si 6 prouzku jako listy.Koukam na fotky z prvni palmy a bez jednoho ulomeneho je mela "jenom" 4. Diky zes vlozil svoje fotky, palma vypada luxusne.Koukam... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010 Obsahuje fotku
Ahoj palmari, seminka kokosove palmy (a vsech jinych palem) mam z SEMENA VANEK (v Praze kousek od Holesovicke trznice smerem na Vltavskou, o jinych nebo slovenskych obchodech nemam bohuzel prehled).Na obalu je napsan dodavatel PALMA SENKERIK a nazev... celý příspěvek >
Kokosová palma, 18.8.2010 Obsahuje fotku
Ahoj vsem :-), odpovim.Vrchni 4 listy co jsou ve stejne urovni jsou bez jedineho hnedeho flicku.Pouze asi 1-2 cm hrot listu, ale to povazuji za normalni, zatim pestuju od seminka ZUMARU SLICNOU a WASHINGTONII WLAKNITOU a tam je to od zacatku, takze... celý příspěvek >
Kokosová palma, 18.8.2010
Dobry den, me zaclo zloutnuti a nasledne hnednuti listu kdyz palma pomalu odchazela.Tehdy jsem rosil a zaleval skoro kazdy den.Rosil jsem listy, kokos, kmen a palma odesla.Zkuste se podivat na kmen tesne u vystupu z kokosu.Pokud tam kde byval nebo by... celý příspěvek >
Kokosová palma, 14.8.2010 Obsahuje fotku
Je to doma :-) :-) :-)! Vcera vecer jsem si ji privezl z Lidlu v Hostivicich, byl jsem tam den pred tim na kole a meli jich tam 6 ks +/- a protoze jsem musel vcera cekat na auto a v dalsim Lidlu nic , tak v tom kde jich bylo asi 6, tak meli uz... celý příspěvek >
Kokosová palma, 9.8.2010 Obsahuje fotku
Ahoj Ovare, trochu divne me to kveteni prislo, nicmene rostlinka se me nejak jiz drive zlomila a ja mel radost, ze se vzpamatovala, tak jsem nad tim zase tolik nepremyslel.Kazdopadne jsem patral jak to kiwi vlastne ma vypadat a nasel jsem neci fotky... celý příspěvek >
Kokosová palma, 9.8.2010
Cauky Terko, kez by se moji palme darilo tak jako te Tve. vzpominam si na ty maly zmuchlany listy, byly slozeny jako harmonika, akorat uz nevim, zda to bylo jeste v dobe kdy byla palma OK nebo v dobe kdy uz zcela jiste odchazela :-o. Spis asi kdyz... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.8.2010
No je videt, ze jsem zacatecnik, tyhle palmy vubec neznam a hned jsem je musel vygooglit :-) - Nadhera Preci jen ty latinske nazvy jsou opravdu lepsi, bavil jsem se o konkretich druzich s řekem a stejne jsem je musel vzdy uvest, nejak ty ceske... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika