Příspěvky uživatele - 240.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orchidea Phalaenopsis - vadnoucí listy a květy, 30.5.2012
Dobrý den, mě uvadly zatím jen některé listy a orchidej kvete bez problémů. Suchá není ani na přímém slunci za oknem. Dá se s ní manipulovat abych zjistila v jakém stavu má kořeny když má čerstvý květ? Děkuji za radu.
Ambroň zmrzl, 10.5.2012
Pane Stanislawe, souhlasím s vámi. O pár řádků výše jsem hned také negativně reagoval na příspěvek o podnikatelých. Pracuji také jako zahradník. V našem zahradním centru není problém uplatnit reklamaci na rostlinu, která byla např.v předjaří... celý příspěvek >
Ambroň zmrzl, 9.5.2012
Pokud je solidní prodejce, upozorní vás, že se jedná o rostlinu, která může v našich podmínkách namrzat. Samozřejmostí je též případná reklamace dané rostliny. Navíc letošní přůběh zimy a jara odrovnal i odolnéjší druhy jako růže, habry a... celý příspěvek >
Meruňka - růstová deformace nebo škůdce?, 30.3.2012 Obsahuje fotku
foto 2:
Meruňka - růstová deformace nebo škůdce?, 30.3.2012 Obsahuje fotku
foto:
Meruňka - růstová deformace nebo škůdce?, 30.3.2012
Dobrý den, obracím se na zkušené pěstitele zde na diskusi o případnou pomoc či radu. Byl jsem osloven o určení příčiny růstových deformací, které se objevily na 5 letém stromku meruňky. Jedná se o vybouleniny velikosti nehtu, které se... celý příspěvek >
Ananasovice, pomerančovice, 3.3.2012
ok díky za radu jdu to omrknout...
Ananasovice, pomerančovice, 2.3.2012
Zdravím, lze z tohoto ovoce udělat dobrou pálenku? Máte někdo zkušenost - poraďte díky Martin.
Nejchutnější rajčata, 2.1.2012 Obsahuje fotku
Vítám všechny pěstitele v Novém roce. Přidám také něco ze svého soudku resp.  skleníku. Doporučuji zkusit zajímavou odrůdu "skvrnitý říman". Vyníkající rajče jak vzhledově tak i chuťově. Tedy alespoň mě velmi zaujalo a určitě budu letos... celý příspěvek >
Nesouhlas v nemožném pěstování, 20.12.2011
je to tak také rosím a roste mi krásně
Motorová pila Oleo-mac, 26.11.2011
nemuzu ji nahodit vycistil jsem ji dal novou svicku benzin a olej a furt nic snaha uz trochu byla ale nic moc poradite mi?
Datlovník - hnědnutí listů, 23.11.2011
Prosím o radu, mám datlovník na setlém místě, zalévám spíše málo, ale je to týden a zašali mu hnědnou a klopit se listy. Ty jsme řežem odstranili, ale pokračuje to dál. Ráda bych ji zachránila. Nepomohlo by ji přesadit?? Ale zas jsem četla, že se... celý příspěvek >
Jakou odrůdu broskvoně na Kolínsko?, 19.9.2011
Dobrý den, chtěla sem se zeptat, jaká odrůda broskvoně a nebo nektarinky se hodí na okr. Kolínsko. Jak vysoký je to strom. Chtěla bych ho zasadit do cca středu zahrady a nechtěla bych aby byly větve nízko. Aby se dalo pod stromem částečně procházet.... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 4.6.2011
Já už seču s kolíbříkem druhou sezonu a mohu říci, že je s ním opravdu fajn práce, protože je lehký a dobře ovladatelný.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika