Příspěvky uživatele - 158.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tlustice, 2.9.2013
Nádhera :-) Mersi
Poradíte mi o jaké kaktusy a sukulenty se jedná?, 18.8.2013
Omlouvám se za nepřesnost - SEMENA pochopitelně Mersi
Prosím o název rostliny, 17.8.2013
Josefe a Jiří smekám :-) Sice mi ten krotón stále nejde do pusy, ale jste v přesile, takže věřím, že vaše odpověď je správná. Mersi
Poradíte mi o jaké kaktusy a sukulenty se jedná?, 17.8.2013
Smekám před znalostmi :-) Jen bych si dovolila tazateli poradit, aby se v případě přesného určení obrátil na pana Pavlíčka z firmy Chrudimský kaktusář, který jezdí všude po světě, kaktusy odtud i vozí, doma je i množí atd... vydal několik knih a... celý příspěvek >
Nesouhlas v nemožném pěstování, 13.8.2013
Souhlasím s Vámi. Opomněla jsem poznamenat, běžné rostliny, exotiku ve speciálkách. Mersi
Prosím o název rostliny, 10.8.2013
Informace pro všechny : Wikipedia není zdroj na který radno spoléhat, informace jsou tam neaktualizované několik desítek let, nepřesné nebo dokonce mylné (vlastní zkušenosti) Tím se však ani náhodou nechci dotknout josefa, který informace... celý příspěvek >
Prosím o název rostliny, 9.8.2013
Děkujeme Martino, za informaci. Jsem ráda, že k této diskusi s Josefem došlo. Myslím, že všem, kteří se o květiny zajímají se rozšířily obzory. Takže aukuba... alespoň víte, jak ji pěstovat. Mersi
Prosím o název rostliny, 8.8.2013
Závěr z diskuse (jestli předběžný nebo konečný ponechám na vás) Myslím, že nejlepší by v tomto případě bylo, jak píšete v bodu 3, rostlinu naříznout a tazatelka bude znát "hned" správnou odpověď se kterou se se všemi jistě ráda... celý příspěvek >
Prosím o název rostliny, 7.8.2013
Dobrý večer Josefe, neřekla bych, že najdete na rostlině vždy jeden charakteristický znak, naopak součet znaků pomůže rozpoznat. Sice mám zahradnickou školu a květinám se léta věnuji, ale nejsem vševědoucí a proto jsem si dala tu práci a... celý příspěvek >
Prosím o název rostliny, 7.8.2013
Je to jednoznačně aukuba. Mersi
Hnědé skvrny na listech žumenu, 7.8.2013
Cituji se z minulého příspěvku: Já zalévám všechny květiny individuálně, tznam., že píchnu do hlíny svůj ukazováček, když je na povrchu dle oka suchá a když je cca 1cm pod suchým povrchem vlhká, počkám ještě den-dva a teprve zaliji. Vím je to... celý příspěvek >
Anturie - Co to může být?, 7.8.2013
Rostlinolékař - lepivé listy pokojových rostlin (TO NENÍ Z MÉ HLAVY) Při mytí oken se na skle někdy objeví lepivé skvrnky. Při pozornější prohlídce pak najdete stejné „tečky“ nebo souvislý lepivý povlak i na listech rostlin. Je to medovice –... celý příspěvek >
Je to vlnatka?, 7.8.2013
Naváži na Josefa. Pakliže hledáte něco zaručeného, tak bych jednoznačně doporučila svojí osvědčenou dvojí metodu přípravku CEREO tyčinky + postřik. Je to širokospektrý insekticid, takže ať je to jakákoli "havěť" zbavíte se jí... Ne hned, ale řádově... celý příspěvek >
Nesouhlas v nemožném pěstování, 7.8.2013
Souhlasím s Josefem, jde to, ale dokáže to jen jeden mezi tisíci a Vám gratuluji, že Vám kokos roste. Nezaměřila bych se jen na kokos, ale obecně na všechny květiny a kde je kupujete. Většinou (netvrdím, že vždy) jsou pořizovány levně v... celý příspěvek >
Dracena drago, 7.8.2013
Dobrý den, dracena je 100% ně přelitá. Já zalévám všechny květiny individuálně, tznam., že píchnu do hlíny svůj ukazováček, když je na povrchu dle oka suchá a když je cca 1cm pod suchým povrchem vlhká, počkám ještě den-dva a teprve zaliji. Vím je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika