Příspěvky uživatele - 160.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trpasličí broskvoň, 13.7.2008
Zatím nevím. Mám ji ve větším květináči. Takže buď zůstane venku, případně zakopu květináč do země a vlastní rostlnu přikryji netkanou textilií nebo ji dám celou do studeného sklepa. Ptal jsem se prodejce, který "ve velkém" pěstuje v... celý příspěvek >
Trpasličí broskvoň, 13.7.2008
Tak jsem z výše uvedené broskvoně sklidil "úrodu". Na ministromečku (popis viz výše, vypadá přesně jako stromek na obrázku - viz odkaz www.gartencenter-shop24.de/product_info.phpj, byla dokonce ve stejném květináči jako ten... celý příspěvek >
Škůdce na borovici, 7.7.2008
Dnes jsem zjistil, že koce větviček borovic (zakrslé, výška cca 20 -30 cm), které pěstuji v nádobách jsou napadeny nějakým škůdcem. Konce větviček se mi zdály nějaké zesílené. Po pečlivějším ohledání jsem objevil, že konce větviček jsou obaleny... celý příspěvek >
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 15.6.2008
Ta čtyřkolka by byla super. Potíž je v tom, že potřebujeme traktůrek, ke kterému půjde přidělat v zimě radlice, připojit vozík,...
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 14.6.2008
Problém je v tom, že škola musí nakupovat u českého prodejce (nebo lépe řečeno v "Česku"). A vybrat si musíme mezi uvedenými "pouťovkami" na trhu.
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 12.6.2008
Takže se pomalu rýrují favorité (záběr sečení min. 120 cm). Ztím mám favority dva: - Honda HF 2620 HTE - Mounfield XX 220 HDE Na dalších místech pak: - Stiga Estate Pro 22 B&S nebo Estate Pro 22 K - Cub Cadet CC 1025 RD-J -... celý příspěvek >
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 12.6.2008
Je možná pravda, že traktor za 150 tis. Kč začne mít po pár letech problémy. Ale bohužel mobu volit mezi variantami: 1) koupit traktor do 150, max. 160 tis. Kč, 2) za cca 45 tis. Kč nechat opravit současnou, 7 let starou Husqvarnu se záběrem cca 90... celý příspěvek >
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 8.6.2008
Finance asi nakonec rozhodnou. Asi se budu muset vejít do 150 tis. Kč.
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 8.6.2008
Potřeboval bych poradit s tím, jaký traktor mám pořídit pro školní zahradu cca 20 000 m2 (2 ha). Zahrada je převážně travnatá, terén rovinatý. Součástí uvedené rozlohy je i travnaté hřiště. Finance školy jsou omezené, na druhou stranu jsem si vědom,... celý příspěvek >
Trpasličí broskvoň, 16.5.2008
Jeden brněnský hobby market (Bau..x) prodává zakrslé broskvoně v květináčích. Výška kmínku cca 50 cm, hustá olistěná koruna o průměru cca 30 - 35 cm, rostliny mají několik plůdků, cena ve slevě 369,- Kč. Co se mi bohužel nepodařilo zjistit je odrůda... celý příspěvek >
Prunus tenella (mandloň nízká) - má jedlé mandle?, 3.5.2008
Dovolte mi začátečnický dotaz. Na zahradě mi roste Prunus tenella (mandloň nízká) a vytváří větší množství drobných plodů. Uvnitř pecky je malá "mandlička". Je jedlá??? Dík.
Nektarinka Rubis, 24.4.2008
Tady je ten odkaz: plantes-et-jardins.com/catalogue/catalogue4.asp
Nektarinka Rubis, 24.4.2008
Ještě doplnění. Na webu jsem našel popis pravděpodobně nektarinku, na kterou se prám. Jaksi mě ale zradily jazykové schopnosti...
Co teď s kadeřavostí?, 24.4.2008
Koupil jsem zahradu s několika menšími stromky broskvoní. Jestli byly ošetřeny proti kadeřavosti nevím, v každém případě se nové lístky již začínají "kroutit". Takže asi žádné ošetření nebylo... Co nyní s tím???
Nektarinka Rubis, 24.4.2008
Prodejce mi nabízí zakrslou nektarinku RUBIS. Na internetu jsem ale o ní nic nenašel. Znáte ji někdo? Co je to zač? Díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika