Příspěvky uživatele - 50.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké Kiwi vybrat?, 9.11.2017
Zdravíško vespolek! Jakožto zakladatel diskuse se vracím po letech se svými poznatky. Nakonec jsme přídili odrůdu Weiki. A tady jsou moje postřehy. Informace na internetu jsou hodně zmatečné, a doteď nevím, co je pravda a co ne. Máme tedy Weiki.... celý příspěvek >
Jaký je to škůdce?, 8.5.2013
Dobrý den, když jsem stříkal švestky proti mšicím, zjistil jsem, že se na listech vyskytují nějací malí, ani ne milimetr velcí červenaví "pavoučci". Na postřik proti mšicím ani po několika dnech nereagují. Myslel jsem, že se jedná o sametky, jenže ty... celý příspěvek >
Nejranější rajčata?, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Takhle vypadají naše starty
Nejranější rajčata?, 17.8.2011
Jen reakce na p. Mirka, BO? :D: D takže fajn, rada z ostravska, tím líp. Já jsem z O-Zábřehu. Ale zpět k rajčatům. My jsme letos měli odrůdu Start, ale vzhledem k jejich stavu to vydím max. na 14 dní a pak už z nich zůstane jen suchá nať a zčernalé... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 16.8.2011
My pěstovali ačokču jen jednou, ale vzhledem k tomu, že ve srovnání s naší domácí zeleninou není moc dobrá, a taky že roste skoro bleskovou rychlostí, jako plevel, tak jsme ji už neseli.
Nejranější rajčata?, 16.8.2011
Nevím, jestli na to jdu se selským rozumem správně, ale napadlo mě, že když budu mít co nejranější rajčata, tím dřív je sklidím, a tím spíš se vyhnu plísni. Je má úvaha správná? A pokud ano, jakou odrůdu vybrat? Děkuji Petr
Jaké Kiwi vybrat?, 27.7.2011 Obsahuje fotku
samec
Jaké Kiwi vybrat?, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Tady ještě foto
Jaké Kiwi vybrat?, 27.7.2011
Tak všem děkuji za rady, dneska jsem to uzavřel. Koupil jsem si argutu Weiki a k ní samce, takže uvidíme časem, jak to dopadne.
Jaké Kiwi vybrat?, 26.7.2011
A co odrůda Geneva? Na internetu jsem našel pouze nabídky firem, ale žádné ohlasy. Je "použitelná"?
Jaké Kiwi vybrat?, 21.7.2011
Dnes jsem v zahradnictví narazil na arguty odrůdy "Hardy red", a "Geneva". Zároveň tam bylo kiwi s nápisem "male zapylacz", což jsem pochopil, ze je samec. Jak zběhlí pěstitelé hodnotíte tyto odrůdy v kombinaci s tím opylovačem?
Jaké Kiwi vybrat?, 19.7.2011
Ještě dodávám, že jsem vyčetl že, možná by mohla být A. arguta kultivar Ananaskaja, Issai, Weiki, nebo Ašoko, ale na internetu se názory liší…
Jaké Kiwi vybrat?, 19.7.2011
Dobrý den, dlouhé roky jsme na opoře pro dvě rostliny pěstovali hrozno, ale každoročně jsme bojovali s plísní i na vzdory postřiku. Rozhodli jsme se hrozno zlikvidovat a nahradit jej kiwi. Jelikož jde pouze o dvě sazebná místa, snažil jsem se... celý příspěvek >
Gloxinie, 19.7.2011
Já mám taky gloxinii, ale vždy když vyraší, listy se stočí a uschnou. Hledal jsem škůdce, ale nikde nic.
Napadené hrozno - likvidace?, 28.6.2011
Dobrý den, máme na zahradě dvě hlavy vína, ale spíše než k užitku slouží jen jakási ovocná dekorace. I přes několikanásobný každoroční postřik bývá hrozno koncem léta napadáno plísní. Ale letos je to ještě horší. Hned z jara když vyrašilo bylo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika