Příspěvky uživatele - 106.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kladivo Fiskars 5Kg, 9.12.2009
A to máte z vlastní zkušenosti, nebo je to jen zprostředkované? Sám mám na dvou štípacích sekerách a kalači akátové topory a nedám na ně dopustit poté, co jsem zničil původní jasanové a nahradil je právě akátem.A rozdíl v "pálení"jsem... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku u Vari, 11.8.2009
Právě minulý týden jsem přivezl spojku na Teru po renovaci-nalepení obložení za 230,-Kč (115,- za čelist),bylo to do týdne, jsem cca 20 km severně od Prahy.Pokud by se vám kontakt hodil, pošlu jej, ať nezlobíme správce s reklamou. S pozdravem MŘ... celý příspěvek >
Rozdiel Stihl - Sthil, 11.8.2009
Je to stejné, jako jsem kdysi viděl na sportovní obuvi napsáno PLIMA, asi to mělo vypadat jako název kočkovité šelmy... S pozdravem MŘ
Sekání 3,2 ha - plocha pro modeláře, 15.7.2009
Zdravím vespolek, jakožto člen modelářského klubu řeším problém čím ve vlastní režii klubu sekat 5-7x do roka plochu cca 3,2 ha -zatím sjednané sekání velkým traktorem s mulčem je pro nás příliš drahé a chteli bychom se o plochu starat sami... celý příspěvek >
Eletrická pila nemaže, 9.6.2009
Stalo se to opravdu tak, jak jsem popsal : pila Makita UC 3030,dojetí oleje doprázdna, po dolití ne a ne mazat, rozebrání (vývod z nádržky spodem, ve vývodu zpětný ventilek, vedení nahoru, zde pumpa, z ní už jen vývod ke kanálku skříně, tam plstěné... celý příspěvek >
Spojkové obložení Terra-Vari, 2.6.2009
Zdravím vespolek a měl bych dotaz ohledně lepení spojkového obložení na odstředivou spojku-zda lze provést v domácích podmínkách zejm.jaké lepidlo použít.Mám k dispozici nové obložení a originál "holou"spojku, seřízení tahu pera mezi... celý příspěvek >
Eletrická pila nemaže, 24.4.2009
Zdravím vespolek, stalo se mi něco podobného-vinou střídání se při práci s touto pilou jsme neuhlídali včasné dolití oleje a kolega řezal asi 5 řezů bez něj.Po dolití ale čerpadlo nedávkovalo, následovaly pokusy o zprovoznění viz výše, ale nic... celý příspěvek >
Motorová pila řetěz, 28.11.2008
Hlafně ostrí.
Pila Castor CP 420, 22.9.2008
Zdravím všechny příznivce tohoto fóra a jsem zde s dotazem, zda někdo nemáte zkušenosti s MP Castor CP 420 ( technologie Strato Clean-vícekanál, slitina Al, za cca 8 tis.,prodejce a servis mám do 20 km). Díky za info MŘ
broušení kosy, 24.4.2008
Zdravím vespolek, pak ještě existuje něco jako zmenšená (asi 40 cm)kosa, která je navařena na asi půlmetrovém rovném ocelovém nosníčku zakončeném dřevěným držadlem.Používá se "jednoruč" stejně jako srp, ale je to kosa.Co se týče... celý příspěvek >
Homelite VI XL2 super - seřízení karburátoru, 14.11.2007
Zdravím všechny příznivce motorových pil, tuto pilku používám od r. 1978 a stále je plně funkční. Co se týče seřízení karburátoru, tak předchozí rada odpovídá a mimo to mám k dispozici originální manuál (anglicky) a ne příliš povedený překlad, který... celý příspěvek >
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 28.3.2007
Zdravím všechny příznivce motorových pil,ke značce Homelite mohu dodat jen to,že s ní řežu od roku 1980 (Tuzex Motokov,v té době cca 7 200,-Kčs) dřevo na chalupu (asi 10m3 ročně),též práce kolem domu a zahrady.Je to malá pilka model VI Super 2 SL,ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika