Příspěvky uživatele - 88.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení názvu + nemoc, 20.10.2012
Prosím o radu.Fylokaktus má na listech hnědé až červené skvrny.Nevíte někdo co by to mohlo být??Tzv. pupínky má také, ale teď se objevili i skvrny :-(Děkuji L.
Neznámá rostlinka, 10.6.2012
Že by nějaký druh břečťanu?? :-)
Stefanotis - Věncovec, 10.6.2012
To je pravda.Já už se ale ponaučila a zalévám jen a jen vodou dešťovou :-) Kytičky krásně rostou a dělají obrovskou radost :-) Lucka B.
Neznámá rostlinka, 10.6.2012
Hmm tak to bych tady mohla být do Vánoc.No děkuju.Asi nějaká tajná rostlinka :-) Lucka B.
Neznámá rostlinka, 10.6.2012
A šel by prosím i její název??Nikde jsem ji nenašla... děkuji Lucka B.
Neznámá rostlinka, 10.6.2012
Též zachráněná rostlinka, nikdy jsem ji neviděla... snad bude někdy tak jak má být :-) byla bych ráda, všechny pokojovky co tu od jedné paní mám měli být vyhozeny... jááá se svými 90 kusy pokojovek jsem se jich ujala a pokusím se je dát do stavu jak... celý příspěvek >
Poradí někdo prosím?, 10.6.2012
Mnohokrát děkuji.Rostlinka není má, já ji jen zachraňuji.Mám jich dalších 30 ks na vzkříšení :-(je to děs.Mooc děkují.Jdu na to :-)
Neznámá rostlinka, 9.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím poradil by někdo co je to za rostlinku, nikdy jsem jí neviděla, mám pocit, že kvetla bíle... děkuji :-)
Poradí někdo prosím?, 9.6.2012 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotečka :-) z lístku rostou malinké rostlinky...
Poradí někdo prosím?, 9.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den.Mám doma tuto rostlinku a nevím co je zač, poradí někdo??Předem děkuji Lucka B.
Voskovka, 13.4.2012 Obsahuje fotku
Zdravím :-) To není nic neobviklého :-) mám voskovku dva roky a má různou velikost listů, největší je zatím 8 cm... ať se daří :-) Lucka B.
Klívie, 21.2.2012
Zdravím.Moc Vám děkuju, píšu si a udělám to jako Vaše babička, od Mikuláše po MDŽ... doufám, že pokvete.Už jí mám asi tři roky a za tu dobu vůbec nic, neřešila jsem to, páč každému kvetla ať byla u topení, na chotbě nebo prostě někde v bytě kde byla... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 16.2.2012
Ta je krásnááá!!!Hned se na ní zeptám! Voskovku domamám, pěknou velkou, ale tohle je hrozně zajímavé :-) :-) Opravdu pěkná...
Klívie, 11.2.2012 Obsahuje fotku
Přidávám ještě foto jak vypadá celá rostlina...
Klívie, 11.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den.Mám asi tři roky starou klívii, dostala jsem ji jako menší rostlinku v dost zuboženém stavu z minimem hlíny :-(.Za ty tři roky je z ní nádherná rostlinka, ale bohužel nekvete, mám ji směrem na jih u okna, stojí u radiátoru.Celou dobu byla v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika