Příspěvky uživatele - 15.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký květináč pro orchidejku?, 18.1.2011
Ivíku bledě závidím. To je nádhera. Když už píšete o hnojivech, zkoušela jste ten německý homeopatický zázrak na orchideje? Mně homeopatika zachránila umírající rostlinu, takže bych tomu docela i věřila. Dost velkou reklamu tomu udělala i jedna... celý příspěvek >
Fíkus benjamin, 17.1.2011
Nikolko, to není škůdce, to jsou "výpotky" to je fiziologického původu a neznamená to, že by byl fíkus nemocný. Je to skoro u každého listu. Bílé broučky nevím, ale podle vašeho dovětku že jsou rychlí, soudím, že se jedná o... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Se studniční vodou bohužel zkušenosti nemám, jen v návodu píšou, že takto upravenou vodu lze použít pouze k zálivce a k ničemu jinému a že je určena pro všechny rostliny včetně balkonových. Je tam stupnice pro množství kapaliny a namíchání výsledného... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Tak to jste mě pobavila , ale to mě naštěstí opravdu nenapadlo. Myslela jsem nechat odstát v rašelině či použít Fosfotin. Mám ho na snížení PH reakce vody, (asi něco na bázi kyseliny fosforečné, tedy myslím dle názvu přípravku) ale požívám... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 16.1.2011
Chtěla bych se zeptat, jestli pozorujete na svých pěstovaných rostlinách také to co dělají Saxifragy. Že se zbavují vápníku a nechají ho vykrystalizovat na povrchu listu. Ta moje to ukládá ze spodní strany listů, kde má průduchy. Jednou za... celý příspěvek >
Nemocné anthurium, 16.1.2011
Buď je to fyziologického původu špatným stanovištěm, nebo houbové či jiné onemocnění kořenového systému. Doporučuji prolít slabým roztokem hypermanganu, který působí velice dobře desinfekčně, nebo roztokem z heřmánkové tinktury při podezření na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika