Příspěvky uživatele - 4.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to odrůda?, 16.3.2008
Tady je obrázek Jeptišky. Bývá vybarvenější.
Jaká je to odrůda?, 16.3.2008
A co třeba Jeptiška neboli železné jablko.
Jaká je to odrůda?, 16.3.2008
No mě to zas spíš připomíná ten Gloster. Red delicius a jeho mutanti nebývají tak lesklí.
Jiřiny mi nekvetou, 12.1.2008
Je mi to opravdu záhadou, kde děláte chybu. Já jiřinky pěstuji mnoho let a tento problém jsem ještě nezažil, ale mohlo by jít o hloubku výsadby, příliš hluboko. Já jsem si zvykl na pěstování podobné pěstování brambor tedy postupnému přihrnování a... celý příspěvek >
Jak zničit chrousta, 30.7.2007
Bohužel se opravdu jedná o chrousta. V červnu jsme je totiž večer chytali. Oni se totiž na Jižní Moravě, konkrétně na Hodonínsku neskutečně přemnožili.A máme ten stejný problém jako p. Látal. Z trávníku se postupně stává holá zemina a chomáče... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 27.6.2007
No ja ji mela osm let. Narostla vyssi nez dva metry a kdyz nekvetla, tak nic moc. Staci se hodne za sluncem. Darovala jsem j kamaradce, vubec se nam uz nelibila. Ale ted jsou na trhu i nizsi druhy, meli by dorustat kolem metru.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika