Příspěvky uživatele - 88.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myrta, 10.2.2012
Moc děkuju za rady :-)...zkrátím ji až na jaře, uvidím co s ní to jaro udělá, většinou se kytky probouzí a obráží tak třeba to nebude ani potřeba! :-) Ještě jednou velké dík :-)
Kopřiva, 16.1.2012
Já ji právě na světle mám od doby, co jsem si ji přinesla domů.Mamka měla dva květináčky a jeden mi dala.Je ještě mladá, ale mamka ji přelila... hned jak jsem došla domů, přesadila jsem ji a dala na okenní parapet, je to už dva měsíce tak snad na... celý příspěvek >
Přelitá Yucca, 15.1.2012
Zdravím.No lepší než aby byla v té přelité zemině by bylo ji přesadit do nového substrátu a většího květináče.A počkat... Odstranit žluté listy.Pak ji chvilku nezalívat aby stihla proschnout a odpočinout si.Jinak se asi nic dělat nedá.Zkontrolujte ji... celý příspěvek >
Kopřiva, 14.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer.Prosím o radu jak pěstovat tuto kopřivu.Dostala jsem ji jako malinkou namnoženou rostlinku.Byla takhle bledá a schly jí lístky... nevím proč... jsou na listech takové fleky a jsou suché.Zalívám podle toho jak je substrát vlhký.Maminka ji... celý příspěvek >
Určení názvu + nemoc, 14.1.2012 Obsahuje fotku
Zdravím.Mám stejnou rostlinku.Její název je Fylokaktus... tzv. pupínky má ta má též.Tak budu ráda když někdo vysvětlí oč jde.Lucka B.
Žloutnutí anturie, 6.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den.Mám Anturii dva roky.Dostala jsem ji k svátku od sestry.Dělala mi úplně to samé, této kytky jsem se vždy bála, zdála se mi náročná! Vyřešila jsem to přesazením, obráním špatných listů a zalévám né tak často... vždy strčím prst do zeminy a... celý příspěvek >
Alokázie, 20.11.2011 Obsahuje fotku
Zdravím...:-)Fotečka by nebyla?Já sama mám tuhle krásnou pokojovku... asi dva roky tuším... a ze začátku to u mě bylo také tak, měla tři listy, vyrostl čtvrtý a ten první zahynul... dala jsem ji na okno a daří se ji už dobře... má ráda méně... celý příspěvek >
Co je toto za rostlinu? yuka?, 18.11.2011
Určitě zakoření...:-)
Co je toto za rostlinu? yuka?, 18.11.2011
Jinak kdyby jste ji odřízl a dal do vody tak na 100% kořeny pustí... také jsem to tak udělala, ale já měla šílenou okřeš!:-DMějte se.Lucka B.
Co je toto za rostlinu? yuka?, 18.11.2011
:-) Tak to dělějte i dál... uříznout se dá kdykoliv :-).Ať Vám krásně roste!:-)Lucka B.
Co je toto za rostlinu? yuka?, 18.11.2011
Zdravím... no já osobně bych ji nechala na kmínku a časem vyrazí i jinde výhon... palmy to dělají... mě se líbí takhle...:-)Je krásná!!:-)
Myrta, 18.11.2011
Moskrát děkuju!:-)10 stupňů tu sice nemáme, ale teplo také ne.Okno už má tak snad se jí bude u mě dařit :-)Moc děkuju Lucka B.
Myrta, 16.11.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer.Mám doma týden kytičku Myrtu.Nikdy jsem ji nepěstovala tak bych chtěla moc poprosit lidičky kteří ji doma mají a mají s ní zkušenosti o radu :-(.Jakou zálivku, na jakou stranu ji dát a mám dotaz, proč ji opadávají lístečky :-(.Myrta je... celý příspěvek >
Prosím o název pokojovky, 13.11.2011 Obsahuje fotku
Je to ta v červeném květináči... když bude někde blíž světlu, tak se dá určitě dohromady ;-) Lucka B.
Prosím o název pokojovky, 13.11.2011
Není zač! Určitě odpustí!!:-)Já ji dostala před dvěma roky od sestry k svátku, po vánocích vypadala viz. obrázek, ještě mi ji stihla okousat činčila a dnes vypadá viz. obrázek co jsem dala jako první.Lepší je opravdu zalévat radši dvakrát týdně a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika