Příspěvky uživatele - 8.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rostliny proti hmyzu, 3.6.2008
Vím že existují rostliny,  které odpuzují hmyz a když jsou v okně, nelétají dovnitř mouchy, prosím, poradil by mi někdo, jak se tyto rostliny jmenují, popřípadě, kde je získat
pachira, 25.4.2008
Prosím, má někdo zkušenosti s řízkováním této rostliny?
Mušky, 24.10.2007
Drobné černé, něco jako octomilky se mi často usazují v půdě některých rostlin.  Prosím, máte někdo zkušenosti s jejich likvidací. Děkuji za každý příspěvek.
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 11.10.2007
Myslím si a taky to tak praktikuji, že se ibišek stříhá, kdy je potřeba, kvůli tvarování. Fakt je, že některé mi nekvetou a nekvetou, ale že by to bylo  stříháním...? Nekvetly ani když jsem je nestříhala.
ibišek pokojový - řízkování, 4.10.2007
děkuji za minulé reakce a nyní se chci zeptat. Zdá se, že se mi řízky povedou, neschnou a kořínky se objevují. Kdy ale s nimi do země? Jak mají být kořínky dlouhé a husté a mohu s nimi do země i v zimě nebo mám počkat na jaro? A ještě k použití... celý příspěvek >
Ananas, 4.10.2007
Prosím pěkně, může mi někdo napsat, jak je to tedy s vypěstováním rostlinky z koupeného ananasu. jednou jsem to zkusila a ihned mi to uschlo. Děkuji za každý příspěvek a těším se.
ibišek pokojový - řízkování, 27.8.2007
Málokdy se mi podaří úspěšně připravit řízek k zasazení do květináče, nevím, co dělám za chybu. Většinou mi začne schnout a voda posléze zapáchá. Je i chybou, když ho uříznu v části, která již není zelená, ale začíná již trošku dřevnatět? Chtěla bych... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika