Příspěvky uživatele - 138.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Víno z hlohu, 12.12.2016
Zdravím kolegu Domácího vinaře z Irska:-))) * Já jsem už dožívající a končící.., a proto mně těší, že ta tradice, nebo nevím jak to nazvat, ještě žije. * Prakticky to nevím, jen si myslím na základě zeměpisné polohy UK a z knih které u nás v... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 12.12.2016
Já bych se tipnul, že bez přicukření nateče tak 3l ze 100l soudku. A pokud se nepoužije čistá šťáva, tak i méně. Takže pokud se do toho chcete pustit, tak jedině se šťávou Zcezená být nemusí. Přídavek živin je celkem zbytečný - je jich tam dost... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 11.12.2016
Když nemáte rád ostrost slivovice tak si ji zřežte vodkou nebo lihem a pálenku z dýni si udělejte zvlášť. Škoda švestek na takové podivné expedimenty. * A když Vás to tak láká tak si pak smíchejte podle chuti oba destiláty. Ale víte kolik... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika