Příspěvky uživatele - 210.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ficus Deltoidea, 17.1.2015
Já jsem ho sehnala na Praze 5 v DDM - Drtinova před asi 5 lety skoro za hubičku, prodávají tam přebytky, tak to zkuste, otvírací dobu skleníků mají myslím od 14.hod odpol.
Nevím co se s ní děje, 17.1.2015
Podle mě to není Dracena ale Juka elephantipes, vytváří kmínek. Když oholíte zbytky utržených listů, měl by vám prosvítat kmínek. Chce spíš "sušší" přístup. V žádném případě nepřelívat a na zimu snese poměrně chladno, my jsme jí dlouho měli na... celý příspěvek >
Zahrada Dafral, 23.3.2013
Objednávala jsem od nich loni. Zásilka přišla rychle a bez problémů, jen došlo k tomu, že mi majitelka zapomněla přibalit jednu roslinku, kterou jsem také chtěla. Poštovné bylo za 200,- tak mě trochu mrzelo, když mi nabídla, že mi jí dopošle,... celý příspěvek >
Prosím o určení druhu orchideje, 24.2.2013
Já bych si tipla, že to bude něco s cymbidiem nějakou botanickou formou, neboť květy má menší, než klasické hybridy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika