Příspěvky uživatele - 237.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleandr - choroba, 16.7.2008
Ahojky micuko, děkuji za radu a psychickou podporu. Jsem sice Mičurin jak mě kamarádky říkaji, ale oleandr nemužu přemluvit. Dokonce mě kvetou i 3 orchidee. Tak ještě ho nechám a potom udělám radikální řez. Děkuji moc a docela bych ráda s Vámi... celý příspěvek >
Oleandr - choroba, 14.7.2008
Zdravím Micuko. moc děkuji za rady a za název hnojiva. zatim žluté žluté listy opadaly a mladé na vršcích rostou, tak snad se vzpamatoval. Ještě jednou děkuji a pěstování zdar!! Jarka
Oleandr - choroba, 25.6.2008
Také zdravím, děkuji za radu, ješte poprosím o název vhodného hnojiva, protože kámoška ho nehnoji a květe jako o závod. moc děkuji Jarka
Opadávání fikusu?, 23.6.2008
Dobrý den, měla jsem ten samy problém s benjaminem zeleným.Mam ho 5let na stejném stanovišti, na jaře jsem, ale otevřela ventilačku a také opadaval 10-20 listů denně. Ventilačku už neotevíram a fikus jsem radikálně ostrihala a už je krásně obrostlý.... celý příspěvek >
Oleandr - choroba, 23.6.2008
Kamarádka ho měla na západ na zaskleném balkoně. Ja nemám balkon zasklený a dopoledne jsem ho stíníla. Ted ma všechy listy dole opadane jenom vršky jsou zelené a rostou nové lístky. ještě se zeptám jak často ho mám zalevat. Bylo mě řečeno do... celý příspěvek >
Oleandr - choroba, 22.6.2008
Dobrý den, prosím o radu. Dostala jsem od kamarádky oleandr, dala jsem ho na balkon na východní stranu, ale začly mě žloutnout listy. Yustal jenom zelený vršek a ostatní opadalo. Nemohl by mě někdo poradit co jsem udelala špatně? Děkuji Jarka Ch.
benjamin - kuličky, 22.6.2008
Benjamin kuličky, je kvetenstvi. Maji tvar zeleneho hrášku. Opadají samy. Nám kvete i 2x do roka.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika