Příspěvky uživatele - 232.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 23.4.2008
Přátelé, právě jsem se vrátila z pošty bo mi přišla zásilka ze zahradnictví Tichá, měla jsem objednáno cca 15 vzrostlých jehličnanů, které dorazily v krabičce o rozměrech 15x25x45cm tak jsem to nechala poslat zpět. Upozornění  Česká pošta... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 23.4.2008
Děkuji za inspiraci, taky jsem o tom přemýšlela, ale jsem z Jihlavy a na všechny tyto výstavy je to poměrně dost z ruky a času je pomálu. Chtěla jsem své objednávky řešit přes net, ale jak vidím budu muset vyrazit . Tady v okolí jsem žádné... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 22.4.2008
Dobrý večer, děkuji za varování před dodávkami rostlin od pí. Konvičkové už týden čekám na zásilku a po přečtení těchto příspěvků si ji rozhodně nevyzvednu. Poraďte kde mám nakoupit kvalitní a levné jehličnany, listnáče a keře - zakládám zahradu a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika