Příspěvky uživatele - 59.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody - co po sklizni, 12.9.2017
Děkuji všem za odpověď. Paní Lído, uklidnila jste mně, že flíčky s bílou tečkou uprostřed nevadí. Naposledy jsem hnojila na jaře cereritem pro drobné ovoce. Malé listy mám asi na třech z deseti keříčků. Byly na nich i malinké jahůdky. Mám je všechny... celý příspěvek >
Jahody - co po sklizni, 9.9.2017
Dobrý den. Chtěla bych poradit. Mám jahody stáleplodící, tudíž stále sklízím plody. Ale na některých listech se tvoří hnědé skvrny a listy jsou malinké. Mám je ostříhat nebo je nutné je něčím postříkat a čím. Plody už bych oželela, jen nechci přijít... celý příspěvek >
Zkalená voda v bazénu, 19.8.2017
Po pár dnech nepoužívání bazénu, se nám voda také zakalila. Nebylo vidět na dno. Nejprve jsem aplikovala startovací dávku Chlor Šok G, nechala celý den zapnutou filtraci. Druhý den jsem přímo do bazénu nalila Flokul a opět jela filtrace celý den.... celý příspěvek >
Latnatá hortenzie, 9.7.2017
Děkuji za odpověď. Obě jste mě potěšily. Alena
Latnatá hortenzie, 8.7.2017
Dobrý den. Na jaře jsem si koupila latnatou hortenzii. Na obrázku byla vyobrazena červeno-bílo-růžová. Krásně se uchytila a teď začíná kvést. Ale květy jsou jen zelenkavé. Koupila jsem špatnou barvu nebo se ještě vybarví?. Nebo jí něco chybí? Děkuji... celý příspěvek >
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 7.5.2017
Děkuji všem, kdo jste mi poradili. Pane Hlavatý, máte pravdu, není to žádná choroba. Podle Vašich fotografií to jsou mšice, i když jsem žádnou nenašla. Postřik si raději koupím a budu lístečky pozorně sledovat. Paní Lído, Vám děkuji, uklidnila... celý příspěvek >
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 6.5.2017
Máte pravdu, žádné mšice jsem nenašla. Skvrny jsou asi na pěti listech, nestačilo by listy utrhat? Nebo mi prosím PORAĎTE POSTŘIK. Jsem začátečník, stromek rybízu mám teprve druhý rok a poprvé je plný střapečků. Nerada bych přišla o první úrodu.... celý příspěvek >
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 6.5.2017
Ještě jednou Alena... skvrny na mém rybízu jsou stejné, jaké jsou na fotografiích v příspěvku "Captivátor". Zatím nikdo neporadil, jakým postřikem se to dá ošetřit. Děkuji, Alena.
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 6.5.2017
Dobrý večer, nevíte co jsou tmavočervené hrbolaté flíčky na listech červeného rybízu? Nejdříve jsem si myslela, že je to namrzlé, protože to bylo jen na koncích listů. Ale teď je to i uvnitř keříku. Pokud je to nějaká choroba, poradíte jaký postřik?... celý příspěvek >
Hnede skvrny na dne, 8.4.2017
Dobry den, prosim o radu.mam bazen s pruzracnou vodou Jen me trapej hnede skvrny na dne bazenu, po vysati za par dni sou zpet.ph v norme jen tvrdost body 21n.voda napustena z vodovodu.ca nepomaha.velice predem dekuji za radu
Posypový vozík na hnojení trávníku HECHT, 31.3.2017
Děkuji za obě odpovědi. Problém jsem "vyřešila". Vozík jsem poslala nazpět. Sice mě to stálo 2x poštovné, ale aspoň mi to nebude doma zavazet. Hnojivo jsem rozprášila ručně a to malým plastovým květináčkem. Má naspodu plno dírek, tak to... celý příspěvek >
Posypový vozík na hnojení trávníku HECHT, 30.3.2017
Dobrý večer. Prosím někoho, kdo má zkušennosti s tímto vozíkem. Vozík jsem si objednala v domění, že mi ulehčí hnojení dosti velké travnaté plochy. Ale bohužel jsem zjistila, že hnojivo má kuličky různých velikostí, takže aby propadly všechny, musím... celý příspěvek >
Ptáčci v krmítku, 2.12.2016
Pane Hlavatý, máte pravdu, vydržela bych se dívat celé dny. Názvy všech ptáčků neznám jako Vy, budu muset začít studovat. Děkuji za fotografie, někteří z nich u nás byli. Říkám byli, protože se zatím ještě neukázali. Alena 
Ptáčci v krmítku, 1.12.2016
Paní Lído, děkuji za povzbuzení. Dnes jsem celý den pozorovala zahradu a okolí. S podivem jsem zjistila, že kam oko dohlédlo, nelítali žádní ptáci. Tak jsem se uklidnila, že to nebude jen naším krmítkem, ale prostě jsou momentálně schovaní možná... celý příspěvek >
Ptáčci v krmítku, 30.11.2016
Děkuji za obě odpovědi. Pokud jsem dobře viděla, soused žádné krmítko nemá. My máme asi dva metry od krmítka podél plotu dlouhou řadu tůjí, tam by se mohli schovat. Co se týká krmení, to jim určitě chutnalo. Mimo koupenou směs, jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika