Příspěvky uživatele - 234.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 1.5.2020
Uvidim po case ako bude strom s plodmi vyzerat a vykonam prebierku plodov
Degustace Valmez prosinec 2018, 18.12.2018 Obsahuje fotku
Ja som si to hodnotenie v tabuľke okresal "Ockhamovou britvou" - dal som preč kategórie "tvar", "slupka" (pre mňa z konzumného hľadiska zbytočné) a "vůně" (vysoko subjektívne). Zostali pre mňa podstatné ukazovatele "dužina", "šťavnatost" a "chuť". V... celý příspěvek >
Toptaste, 7.10.2018
Ďakujem vám za odpoveď Jiří 1968, ten jeden strom Toptaste ktorý ešte máte a odoláva chorobám máte na St. Juliene alebo myrobaláne? Ja mám Toptaste na Wavite a tiež trpí chorobami.
Sklizeň jádrovin 2018, 29.9.2018
Aj tomto počasím vyšinutom roku sa našťastie nájdu odrody, ktoré aj v teplej Podunajskej nížine dozrievajú a vyfarbujú sa pomaly, s kľudom, tak ako to majú zapísané v "rodnom liste" a ako sa na neskoré zimné odrody sluší a patrí. Oberať sa budú až v... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 25.8.2018
40.214: Hrdosť nie je správny výraz. Boscova je hruška, ktorú si vážim pre jej mimoriadne chuťové kvality (pravdepodobne Ste nemali možnosť ochutnať Boscovu z priaznivej polohy, kto túto možnosť mal, ten vie o čom hovorím). A v druhom rade je to... celý příspěvek >
Velkopavlovická, 29.6.2018
Tie marhule nie sú až tak zlé ovocie, jablká to ale nie sú 😉. Keby to aspoň trochu dlhšie vydržalo po obratí. A jesť ich každý deň, to tiež omrzí...(na fotke VP). IH
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 4.5.2018
Na časopis Zahrádkář sa tu znieslo dosť veľa kritiky. Ja by som ho teraz naopak chcel pochváliť. Práve si listujem v "květnovém" čísle a je tam výborný článok s krásnymi inštruktážnymi fotografiami od ing.Susa o reze ovocných stromov. Naozaj stojí za... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 4.2.2018
K.Hasman: Je to tak, my kupujúci môžeme veci ovplyvniť. Ja sa riadim 2 zásadami: 1. Nakupujem tam kde mám dobré skúsenosti z minulosti. 2. Stromček si vyberám osobne (nie zásielka). Občas ale zásady poruším, ak veľmi chcem niektorú odrodu a inak sa... celý příspěvek >
Fred, 31.1.2018 Obsahuje fotku
Pekná hruška s kvalitným rodokmeňom. K pôvodu: Conthey je oblasť (district) vo Švajčiarsku, kde ju vyšľachtili. Rodičovskými odrodami sú Harrow Sweet (Williams x Purdue 80-51) a Verdi (Gute Luise x Dekanka Robertova). Pôvodné označenie odrody Fred... celý příspěvek >
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 6.1.2017
Degustácia jabĺk (10-tich odrôd) v januári - moja súkromná. Len stručne: vizuálne už stráca najmä Merkur (logicky), ale začína aj Jonagored, Rubinola, Golden a Florina. Výzorom zatiaľ excelentný Heliodor, Topaz, prekvapivo aj Karneval a úplne naj-... celý příspěvek >
Bílá meruňka Šalach Ananasnyj, 25.11.2016
To jste měli kliku pane Jiří, jen počkejte až se to dozví pan Petr Pardubickej, bude ji chtít taky. No jen aby to neskončilo jako se slavnou Rubistou. Měl ten stromek aspoň pořádnou visačku?
Jonathan, 10.11.2016
Ďakujem za uznanie. Chuť kvalitnej jonatánky naozaj ťažko niečo prekoná. Aj keď pre tu opakovane spomínané neduhy sa Jonathan už pestuje menej, snáď sa nájdu kolegovia z Čiech ktorí by Vám ohľadom prípadného predaja vedeli pomôcť. Ja jablká... celý příspěvek >
Vzrostlé borovice - nemoc?, 14.7.2016
Silný vietor občas zlomí na strome vetvu. To je všetko, tie stromy sú úplne v poriadku. IH
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 28.5.2016
Bezpochyby hryzec.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika