Příspěvky uživatele - 154.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahořklá slivovice, 15.11.2016 Obsahuje fotku
Áno mal som na mysli ethylkarbamát. Tak sa teda s tými kôstkami zapodievat nebudem. Nie sú polámané a co viem tak hádam každý to vykyda do palenice nakomplet. Zaujímavé ináč ze kvas tvorený prevažne z ringlot mi aj napriek bublatku chytil "krys".... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 15.11.2016
Tak to rozumiem. Tiež záleží od odrody sliviek zrelosti atd. Odrodu nepoznám. A dával som na 60kg sud 1kg cukru. Dúfam že to bude aspoň 15l nejakej 52ky.
Nahořklá slivovice, 15.11.2016
Mne ani tak moc nejde o to uchranit výsledok od horkosti. Skôr ma trápi aby tam nebolo väčšie množstvo toho jedu z tých kôstok. Viem ze oficiálna palenica ma v sústave dačo co toto odstráni ale aj tak. Každopádne doma sa mi to cedit nechce a hlavne... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 14.11.2016 Obsahuje fotku
Zdravím zajtra mi idú vypáliť 180kg slivkoveho kvasu. Koľko to prosím bude litrov? Zmesti sa to do 150l kotla alebo to treba dat do 300l? A mam to v palenici vyliať cez bednicku ktorá zachytí kôstky?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika