Nahořklá slivovice



milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 154.23 (?)
15.11.2016 8:47
Mne ani tak moc nejde o to uchranit výsledok od horkosti. Skôr ma trápi aby tam nebolo väčšie množstvo toho jedu z tých kôstok. Viem ze oficiálna palenica ma v sústave dačo co toto odstráni ale aj tak. Každopádne doma sa mi to cedit nechce a hlavne nemám takú veľkú nádobu navyše. Co sa týka objemu tak viem ze kade majú 75l objem ale netuším kde je mierka toho 75l objemu. Takže jedine viem ze v tej kadi je plusminus 60kg kvasu. A aký je váš tip na množstvo pálenky aby som si vedel doniesť demizony? Zo 180kg bude cca 18l?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 154.23 (?), 15.11.2016 8:47
Mne ani tak moc nejde o to uchranit výsledok od horkosti. Skôr ma trápi aby tam nebolo väčšie množstvo toho jedu z tých kôstok. Viem ze oficiálna palenica ma v sústave dačo co toto odstráni ale aj tak. Každopádne doma sa mi to cedit nechce a hlavne nemám takú veľkú nádobu navyše. Co sa týka objemu tak viem ze kade majú 75l objem ale netuším kde je mierka toho 75l objemu. Takže jedine viem ze v tej kadi je plusminus 60kg kvasu. A aký je váš tip na množstvo pálenky aby som si vedel doniesť demizony? Zo 180kg bude cca 18l?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.101 (?), 15.11.2016 9:26

Tipovat výtěžnost nelze. Nikdo neviděl Vaše švestky, neví, jak jste kvas vedl a kolik cukru tam přisypal. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 154.23 (?), 15.11.2016 14:01
Tak to rozumiem. Tiež záleží od odrody sliviek zrelosti atd. Odrodu nepoznám. A dával som na 60kg sud 1kg cukru. Dúfam že to bude aspoň 15l nejakej 52ky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 15.11.2016 14:26

Pokud máte na mysli hořkomandlovou chuť, která je tak vlastní mnoha švestkovým destilátům, zvláště pak z durancií z Horňácka, tak to se nemáte čeho bát. Za tento chuťový vjem je zodpovědný glykosid amygdalin z jehož molekuly se v průběhu kvašení vlivem enzymu amygdaláza a prunáza uvolňují dva moly zkvasitelné alfa-D-glukosy a zbývá tzv. necukerná složka amygdalinu kterou je benzkyanhydrin, v některé literatuře také označovaný jako nitril kyseliny mandlové. Štěpí se na kyanovodík a benzaldehyd. Ovšem koncentrace těchto sloučenin je pranepatrná, takže žádné nebezpečí nehrozí. Ovšem možná, že myslíte módní molekulu ethylkarbamát, NH2COOC2H5, která se dá při první či druhé destilaci snadno odstranit na měděném povrchu. Tato molekula je rovněž ve velmi minoritní koncentraci, je podezřelá z kancerogenity, nicméně se o její existenci, díky rozvoji plynové chromatografie, ví zhruba od roku 1975. Do té doby nebyla identifikovatelná, ale mnoha generacím před tou naší to nepřekáželo v konsumaci a pochybuji, že by výskyt rakoviny v oblastech naší země, kde se více pijí švestkové destiláty byl vyšší. Ovšem zvýšená konzumace ethanolu v destilátech je daleko závažnější problém. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 154.23 (?), 15.11.2016 15:36
Áno mal som na mysli ethylkarbamát. Tak sa teda s tými kôstkami zapodievat nebudem. Nie sú polámané a co viem tak hádam každý to vykyda do palenice nakomplet. Zaujímavé ináč ze kvas tvorený prevažne z ringlot mi aj napriek bublatku chytil "krys". Ostatné z modrých sliviek vyzerá OK. Ten vrch som odstránil aj s tých ringlot aj z modrých.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 94.132 (?), 16.11.2016 18:52
Takže podávam hlásenie: dnes som vypálil v kolóne s 3jitou destilaciou. Asi nebol slivkový kvas dostatočne vykvaseny. Zo 170l kvasu to dalo 10l 54.34% slivovičky. Pán Boh zaplať aj za to. Na prvý krát to mohlo dopadnúť aj horšie. Údajne tam bol dnes chlapík so 100l kvasu a odniesol si 3l slivovice... To už by ma nasralo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.180 (?), 22.11.2016 13:59

Fuj, když se dívám na ten křís, nestačím žasnout. indecision  4 roky jsem kvasil všechno možné (švestky, jablka, hrušky, broskve, třešně, dokonce kvas z ječného sladu na whisku), ale nikdy se mi nahoře neobjevila byť jen jediná bílá nitka. Díky bohu za kvasné zátky a za to, že do kvasu zbytečně nelezu...cool

S nahořklostí slivovice i hruškovice jsem taky sám amatérsky bojoval. Postupně jsem ji "dotáhl" k lepší kvalitě - chce to při 2D od cca 50 st. ohřívat opravdu velmi pomalu, aby lehké podíly až po metanol mohly v klidu odejít. Vyjde to o hodinu déle, ale nikde ani náznak acetonu, nikde hořkost... No a ke konci pak od 50% často koštovat a včas vypnout, aby to nebyla moc velká kyselka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 62.230 (?), 23.11.2016 14:42
Ospravedlňuje to dúfam to že je to prvotina a áno ako jedna z chýb že som sa tam občas pozeral a nebolo to pod bublatkom. Samozrejme že som tu pleseň aj s vrstvou pod ňou pred vypálenim odstránil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika