Příspěvky uživatele - 248.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 22.2.2016
Bludy z nudy, K tomuto odstavci vytaženého z kontextu patří i ten nad ním, to je ale jedno. Tady se nejde dobrat kraje, konce. Na zadané téma opět nic konkrétního. Takže milá, dost poničená klávesnice ze včerejšího... celý příspěvek >
Kořenové výmladky, 22.2.2016
Zruš ten trvalkový záhon do RICI a babičku neposlouchej. Stejně trvalky rozdá po ulici. Nasaď tam česnek a 2x ročně zrotavátoruj (jaro, podzim) Když ne, tak zatravni a mulčuj jako druhou polovinu.
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 22.2.2016
Matečný strom (semenáč) je logicky jen jeden - vyrostl z pecky a jednoho jádra. (Nová odrůda) Pokud těch matečných stromů stejné odrůdy je více tak už nemají stejné vlastnosti (jsou to vlastně všichni sourozenci, kteří mají stejnou matku a otce,... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 22.2.2016
Tato třeba 20 gen. je dobrá-  (je to ale psychologie) protože to nejde s původní matkou porovnat nebo třeba z její pátou kopií. Kdyby, ale existovala alespoň ta 5 kopie od matky, byla by v porovnání absolutně lepší po všech stránkách a... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 22.2.2016
Myšleno tak : Existuje matečný odzkoušený strom cílené nové odrůdy, z něj se odeberou rouby, které dají vzniknout novým výpěstkům, které nazývám 1. generace nebo-li 1 kopie od matky. Až z těchto výpěstků po jejím odebrání roubů a po následném... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 22.2.2016
Ty téměř všechny Topy jsem měl možnost chutnat na školení v rámci OUMS před 9 lety ve Slupu, kde to propagoval Jakob osobně a Letocha to tlumočil. Problém je v tom, že Topy plodí ve shlucích a tudíž mají velký problém s monil. hnilobou. Plody... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 22.2.2016
Destiloval někdo z odrůdy Topper? Mé zkušenosti : destilát opravdu dobrý, je cítit pecička, podobný jak z durancií. Nevýhody pěstování : slabě rostoucí i na myrobalánu, mám jich na St.j.A z důvodu více vyhovující odrůdě Topper, Odolnost... celý příspěvek >
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 22.2.2016
OK. taková je realita a samozřejmě i mé dosavadní zkušenosti s různými úřady a institucemi. Všichni velcí hráči jsou provázáni. Jednotliví inženýrci migrují mezi sebou v rámci pracovních příležitostí a nabídek.
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 22.2.2016
VŠUO v Holovousích nechci dělat žádné problémy s udáváním na UKZUZ. A víte proč? Nic by to nepomohlo, neboť jsou to jejich někteří bývalí kolegové, kamarádi, známí ze školy a pod.  takže výsledek by byla jedna velká nula. Proto to... celý příspěvek >
Kořenové výmladky, 21.2.2016
To neřešte proč tam máte výskyt výmladků - nic vám to nepomůže. Řešte jak se jich budete průběžně zbavovat. Já meziřadí 2x ročně rotavátoruji, takže tam žádné nemám, vždy se zničí. Stromy lépe prospívají, neboť se provzdušní zem a vláhy... celý příspěvek >
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 21.2.2016
Ok. můžete se kdykoliv stavit podívat na ty Jofely. Nejlepší by to bylo v době dozrávání.
Duranzia, 21.2.2016
Samozřejmě že vím, nejblíže to máte do Rakouska, Baumschulle, Poysdorf p.Schreiber. Na podzim měl 100ks Jofely na podnoži Docera 6, ale 3.generace množení, byl to překup-nebyly to jeho výpěstky. Byly to jednoleté očkovance, tak nevím jestli... celý příspěvek >
Duranzia, 21.2.2016
S tím toptastem je to tak jak uvádíte, potvrdil jste přesně mé tvrzení!! Hanitu srovnávám s Jofelou neboť jsem už o krok vpřed. Hanita byla pro mě absolutní jednička -velikost plodů ideální, chut vynikající, plodnost výborná i na jednoletém... celý příspěvek >
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 21.2.2016
Výsadbu s Jofelou mám v Petrově. JMK
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 21.2.2016
Ano, dodejte sem fotky jste rozumný a nezaujatý člověk. Jsem moc zvědavý co Vám poslali. Svým známým VŠUO holovousy dodávají podnože úplně v jiné kvalitě např. paní Gecové Arbia Zlín, Pešek Bojkovice(staré odrůdy) atd. Viděl jsem to na... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika