Příspěvky uživatele - 243.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez marhule, 29.3.2017
Dakujem, to bola tiez jedna z mojich viariant, strihnut to pod vidlami a zbytok prec. Dakujem za radu spravim to tak. Peter
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
Ste ma trosku ukludnili :-), ked dojdu namocim ich na minimalne den do vody a uvidim. Dakujem Peter
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
Snad to bude zabalene vo folii, ale korene su bez pilin, len tak volne, no vsak sam som zvedavy.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
Dobry den, len problem ked v okoli vo Vasej skolke maju odrody, ktore uz vy mate a vy chcete ine, preto sa objednavaju cez net. Ja som si tiez teraz objednal stromceky cez net od Vas z CR od nemenovanej firmy, a som velmi sklamany, nakolko mi... celý příspěvek >
Rez marhule, 15.11.2016
Dobry den, ja som ale z toho clanku pochopil ze ten predjarny rez sa tyka len ak sa robi vychovny rez, tj. pri mladom stromceku ak sa zabudovava koruna. Ja som si tiez doteraz myslel ze vychovny rez tj do cca 3-4 roku stormceka sa robi na jar aj pri... celý příspěvek >
Podpnik m25, 9.11.2016
Vsak aj ja som nasiel ze je to silno rastuci podpnik, len tu na slovensku a v cechach je celkom malo pouzivany, vacsina silnorastucich podpnikov je A2, a mna zaujimalo ci ma nejake nevyhody ked sa pouziva v malej miere, alebo je to v len o jeho cene... celý příspěvek >
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 5.11.2016
Vsak to aj mne sa to zdalo o dost vzrastnejsie, co som si matne spominal, a ked som prisiel domov, tak som to hned hodil do gooogla, a som sa potesil :-), hladal som silnu podnoz, takze som spokojny... Peter
Podpnik do suchej piescitej pody, 4.11.2016
Tak som nakoniec zohnal Admiral na M25 tak uvidim, ako sa mu bude u nas darit. Peter
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 4.11.2016
Tak sa mi konecne po urputnom hladani podarilo zohnat admiral na M25. Zajtra sa ide sadit :-). Predajca mi sice vravel ze M25 je skoro rovnaka ako M26, no hned som ho zobral, podla mna je omnoho vzrastnejsia, no tak uvidim ako sa mu bude u mna... celý příspěvek >
Podpnik do suchej piescitej pody, 9.9.2016
nemyslel som to zase ze uplne bez zavlahy :-), akurat tam nebyvam, takze sa na zahradu dostanem niekedy iba raz za tyzden resp niekedy az za dva. Tak aby nieco aj vydrzali.  Neplanujem nechat stromceky cele leto len tak bez poliatia to nie.
Podpnik do suchej piescitej pody, 9.9.2016
Dakujem za radu kuknem aj tu M7 ake druhy sa na nom daju zohnat. Peter
Podpnik do suchej piescitej pody, 9.9.2016
Poskuloval som aj po admirale :-) kedze ho zu vsetci chvalite, videl som ho v ponuke na M26, ale v cechach bol aj na mm111. Druhy kandidat bol Lucy. Praveze M9 nechcem, kvoli tej nutnej zavlahe. Som prave nevedel ci ta M26 zvlada sucho. Peter
Flamingo, 4.8.2016 Obsahuje fotku
Aj ja som tento rok velmi spokojny s Flamingom.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Aj moje Red Havenky sa uz pekne vyfarbili :-)
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 5.7.2016
V Bratislave - Devinska Nova Ves, a predpokladam ze je to FM3, kedze to mala na visacke, ale je dobra, to je hlavne :-).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika